טעמנו: דומינו'ס צ'יזי קראסט - סדרת הפיצות שכוללת מילוי גבינה בשוליים

טעמנו: דומינו'ס צ'יזי קראסט – פיצות עם מילוי גבינה בשוליים

דומינו'ס צ'יזי קראסט היא סדרת פיצות מפתיעה. בשולי הבצק (בקשה של הפיצה) מסתתרת עוד גבינה, בנוסף לגבינה על הפיצה עצמה
לא משנה אם אתם מאלה שמשאירים את "הקשה" של הפיצה בצד או מאלה שמבחינתם זה החלק הכי טעים, בכל מקרה, בטוח שסדרת הפיצות החדשה צ'יזי קראסט של דומינו'ס פיצה תסקרן אתכם.

הסדרה כוללת בשלב הראשון שתי פיצות, שתיהן מכילות בצק במילוי גבינה בשוליים: משפחתית צ'יזי קראסט מוצרלה, שבה הבצק בשולי הפיצה ממולא במוצרלה, ומשפחתית צ'יזי קראסט שמנת שום, שבה הבצק בשולי הפיצה ממולאים מלאים בגבינת שמנת שום.

הפיצות נמכרות בגודל משפחתי בלבד, ובהמשך יתווספו לסדרה פיצות נוספות עם מילוי.דומינו'ס צ'יזי קראסט – מבחן טעימה

טעמנו את שתי הפיצות – האחת עם מילוי ומוצרלה והשנייה עם מילוי גבינת שמנת שום.

חוות הדעת של הטועמים, שכללו מבוגרים, בני נוער וילדים, היו מעורבות – היה מי שאהב באותה מידה את שני הסוגים, היה מי שהעדיף את מילוי גבינת השמנת בשל הטעם העשיר שלה, והיה מי שהעדיף דווקא את המוצרלה.

בשני המקרים, יש לציין, המילוי נמצא בשפע. בגרסת המוצרלה, מבחינת חלק מהטועמים, אפשר היה אפילו להסתפק בקצת פחות גבינה. מבחינת המרקם והטעם, מילוי מוצרלה מתאפיין במרקם צמיגי יותר ובטעם נייטרלי, ואילו מילוי שמנת-שום מתאפיין במרקם רך יותר ובטעם דומיננטי יותר. השילובים הופכים את הפיצה לעשירה יותר ומשביעה יותר, כי השוליים מקבלים טעם שונה לחלוטין מזה של שאר הפיצה.

מבצע השקה: משפחתית צ'יזי קראסט במילוי מוצרלה או שמנת שום + תוספת לבחירה + משפחתית 100% מוצרלה בכ-60 ₪ כל אחת.

 

שתפו את הכתבה, ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה, זה ממש חשוב לנו…

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות