טעמנו: דומינו'ס צ'יזי קראסט - סדרת הפיצות שכוללת מילוי גבינה בשוליים

טעמנו: דומינו'ס צ'יזי קראסט – סדרת הפיצות שכוללת מילוי גבינה בשוליים

דומינו'ס פיצה השיקה לאחרונה סדרת פיצות חדשה, שהפעם לא מתמקדת בתוספות אלא מביאה את השינוי לחלק הכי שנוי במחלוקת של הפיצה – "הקשה"… מדובר בסדרת צ'יזי קראסט (cheesy crust), שבה הבצק בשולי הבצק זוכים לשני סוגי מילויים של גבינה

לא משנה אם אתם מאלה שמשאירים את "הקשה" של הפיצה בצד או מאלה שמבחינתם זה החלק הכי טעים, בכל מקרה- בטוח שסדרת הפיצות החדשה צ'יזי קראסט של דומינו'ס דומינו'ס פיצה תסקרן אתכם.

דומינו'ס צ'יזי קראסט כוללת בשלב הראשון שתי פיצות, שתיהן מכילות בצק במילוי גבינה בשוליים: משפחתית צ'יזי קראסט מוצרלה, שבה הבצק בשולי הפיצה ממולא במוצרלה, ומשפחתית צ'יזי קראסט שמנת שום, שבה הבצק בשולי הפיצה ממלואים מלאים בגבינת שמנת שום.

הפיצות נמכרות בגודל משפחתי בלבד, ובהמשך יתווספו לסדרה פיצות נוספות עם מילוי.טעמנו את שתי הפיצות – האחת עם מילוי ומוצרלה והשנייה עם מילוי גבינת שמנת שום.

חוות הדעת של הטועמים, שכללו מבוגרים, בני נוער וילדים, היו מעורבות – היה מי שאהב באותה מידה את שני הסוגים, היה מי שהעדיף את מילוי גבינת השמנת בשל הטעם העשיר שלה, והיה מי שהעדיף דווקא את המוצרלה.

בשני המקרים, יש לציין, המילוי נמצא בשפע. בגרסת המוצרלה, מבחינת חלק מהטועמים, אפשר היה אפילו להסתפק בקצת פחות גבינה. מבחינת המרקם והטעם, צ'יזי קראסט מוצרלה מתאפיין במרקם צמיגי יותר ובטעם נייטרלי, ואילו צ'יזי קראסט שמנת-שם מתאפיין במרקם רך יותר ובטעם דומיננטי יותר. השילובים הופכים את הפיצה לעשירה יותר ומשביעה יותר, כי השוליים מקבלים טעם שונה לחלוטין מזה של שאר הפיצה.

מבצע השקה: משפחתית צ'יזי קראסט במילוי מוצרלה או שמנת שום + תוספת לבחירה + משפחתית 100% מוצרלה ב- 59.90 ₪ כל אחת.


תגובות: 0

נגישות