החל מהיום: סדרות HBO, כולל משחקי הכס, בסלקום TV

החל מהיום: סדרות HBO, כולל משחקי הכס, בסלקום TV

רגע לפני שפרטנר TV עולה לאוויר – סלקום TV מחממת את התחרות. מה המחיר?

במאבק על צופי הטלוויזיה המחיר הוא רק מרכיב אחד. המרכיב השני והקריטי הוא התוכן – וכאן אין ספק שסלקום TV עושה מהלכים יפים בזה אחר זה.

לאחרונה פרסמתי כאן כי סלקום תוסיף את תכני HBO לחבילה שלה – והחל מהיום זה קורה.

מדובר, כמובן, בראש ובראשונה בסדרה שמהווה סוג של שובר שוויון – משחקי הכס. עונה 7 החדשה של משחקי הכס תעלה לשידור בחודש יולי בסמוך לשידורה בארה"ב, וכל העונות 1-6 תהיינה זמינות לצפייה החל מהיום. בנוסף, סרטו החדש של בארי לווינסון (״איש הגשם״), "אשף השקרים", בכיכובם של מישל פייפר ורוברט דה נירו, זמין למנויים. הסרט עלה השבוע ב-HBO בארה״ב.

למעשה, כל קטלוג הסדרות והתכניות של HBO יהיה זמין למנויי סלקום TV, כולל הסדרות הנוכחיות, סדרות הספריה של HBO והעונות החדשות של סדרות הלהיט בסמוך לשידורן בארה"ב.
בין התכנים: שקרים קטנים גדולים, ליל האירוע, בולרז, גירושים, בנות, הנותרים, עמק הסיליקון, בלש אמיתי, ויפ, ווסטוורלד ועוד.

המנויים יכולים לצפות גם בספריית הפקות התעודה של HBO ובסדרות כמו הסופרנוס, עמוק באדמה, אימפריית הפשע, הסמויה ועוד.

התכנים יועלו בצורה הדרגתית לאורך השנה, כשגם תכני דוקו וסטנד אפ יתווספו למגוון.

הדבר החשוב הוא שלא נדרשת תוספת תשלום, כלומר, התכנים כלולים במחיר החבילה – העומד על כ-100 שקל בחודש בלבד.

לאור זאת, אין ספק שסלקום מחוללת כאן תחרות אמיתית ומכינה היטב את הקרקע לכניסתה של המתחרה הצפויה פרטנר TV.

כפי שפרסמתי כאן השבוע, גם פרטנר לא טומנת ידה בצלחת, והכריזה על שת"פ גם עם נטפליקס וגם ערוץ הילדים. מי שהקדימה את פרטנר היא חברת טריפל סי, שהשיקה לפני כחודש את שירות הטלוויזיה Smart, שעליו אפשר לקרוא כאן. טריפל סי, בדומה להוט ובדומה לסלקום, מציעה גם חבילת טריפל.

המהלכים של סלקום: תכני ספורט, אפל TV ואנדרואיד TV

ייאמר לזכות סלקום שהיא מסתערת על תחום הטלוויזיה בכמה חזיתות – הן בתחום הדיגיטלי והטכנולוגי והן בתחום התוכן.

בשנה החולפת היא הוסיפה ערוצי לייף סטייל וכן את האפשרות לצפות בתכני ספורט (חלקם בתוספת תשלום), החלה בשיתוף פעולה עם אפל תוך שהיא מאפשרת צפייה בסלקום TV באמצעות אפל TV, והודיעה על שילוב האפליקציה שלה בטלוויזיות חכמות ועל שיתוף פעולה גם עם אנדרואיד TV.

ככלל, נכון להיום אפשר לצפות בסלקום TV רק באמצעות האפליקציה.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות