יש לילדים שלכם בימבה ג'וק? משרד הכלכלה מזהיר: יש דגמים מסוכנים ולא יציבים

יש לילדים שלכם בימבה ג'וק? משרד הכלכלה מזהיר: יש דגמים מסוכנים ולא יציבים

במידה ורכשתם בימבה ג'וק, כדאי שתבדקו מי היצרן והיבואן. משרד הכלכלה מזהיר מסכנה לילדים

בימבה ג'וק הוא אחד הצעצועים האהובים על ילדים, אך כעת מתברר שלא כל הדגמים בטיחותיים. משרד הכלכלה מפרסם היום אזהרה להורים שיש ברשותם בימבה ג'וק המיובאת ע"י חברת אייס טויס, ברקוד: 7290000120089, אשר מיוצרת בסין ע"י היצרן Hang Wing Plastic Industry Co.LTD.

מדובר בדגמים שמשווקים במגוון צבעים החל משנת 2018.

האזהרה נובעת משתי סיבות: ראשית, בשל ליקויים בחוזקה של הבימבה, העלולים לגרום לסכנת התמוטטות. שנית, בשל הימצאותם של יותר מדי כימיקלים מסוכנים לילדים. מדובר בקבוצת הפתאלאטים הנמצאים בפלסטיק שממנו מיוצר המוצר, ואסורים בצעצועים לילדים.

לפרטים נוספים, הנחיות וסיוע ניתן ליצור קשר עם היבואן בטלפון: 054-9247609, או בכתובת: מושב ערוגות כניסה א', משק 56 מיקוד 7986400.הצרכנים מתבקשים להפסיק לאלתר להשתמש בבימבה ג'וק, ומוזמנים להחליפה או להחזירה ולקבל פיצוי כספי.

הליקויים הללו נמצאו בבדיקה שערך הממונה על התקינה באמצעות מכון התקנים. תוצאות הבדיקה מעלות שהמוצר לא עומד בדרישות התקן הרשמי ת"י 562 – בטיחות צעצועים.דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות