אפליקציית סלקום TV נכנסת לאפל TV

אפליקציית סלקום TV נכנסת לאפל TV

המחיר: 100 שקל בחודש (לא כולל מחיר המכשיר, כמובן)

רגע אחרי שסלקום הודיעה על הכנסת 20 ערוצים ברוסית כדי לפנות ל-375 אלף משקי בית דוברי רוסית, הכריזה הבוקר החברה על צעד מהפכני מבחינתה: שיתוף פעולה עם חברת אפל וכניסת אפליקציית סלקום TV לאפל TV. המחיר: 100 שקל בחודש. המשמעות היא שבמקום הממיר של סלקום, אפשר יהיה לרכוש את הממיר של אפל. באתר סלקום לא מופיע נכון לעכשיו מחירו של המכשיר, אבל ברשתות איידיגיטל ובאג מחיר אפל TV מתחיל ב-890 שקל (32 ג'יגה). מכשיר בנפח 64 ג'יגה עולה שם 1,200 שקל.

Apple TV הוא הסטרימר הפופולרי של חברת אפל, כשמדובר בדור 4 שלו. אפשר להפעיל אותו באמצעות סירי (siri) ויש לו ממשק מתקדם, אפשרות צפייה באיכות HD וגישה מלאה לשירותי אפל. מדובר ביותר מ-8,000 אפליקציות, ביניהן itunes, אפל מיוזיק ועוד.

רוכשי המכשיר יוכלו לצפות בתוכני סלקום TV, כולל הערוצים הלינאריים של עידן פלוס (ערוץ 1, 2, 11 וכו'). 

מדובר בבשורה שתפתח עבור סלקום פתח להצטרפות ללקוחות רבים, במיוחד צרכנים שיש להם בבית מכשירים אחרים של אפל, כמו אייפון או אייפד. זאת, משום שבאפל TV אפשר לצפות בכל התכנים שנמצאים במכשירי iOS על גבי מסך הטלוויזיה. הכוונה לתמונות, סרטים, משחקים, מצגות, מוסיקה וסרטוני וידאו שנמצאים בספריית ה-iTunes.
לקוח אנדרואיד יוכל ליהנות ממרבית הפיצ'רים לאחר שיפתח Apple Id ויבצע התאמות תוכנה. 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות