בגדים של רשת פרימארק (Primark) נמכרים באמזון? יש קאטץ' - פואנטה

בגדים של רשת פרימארק (Primark) נמכרים באמזון? יש קאטץ'

האם אפשר ליהנות ממחיר הרצפה של רשת פרימארק (Primark) גם אונליין? לאחרונה החלו פריטי Primark להימכר באמזון, אז מה פשר ההודעה שהרשת שחררה?

אין ישראלי שלא מגיע לאירופה ומיד מברר היכן נמצאת חנות פרימארק (Primark) הקרובה. המחירים ברשת Primark נמוכים באופן קיצוני, מה שהופך את החנויות לפופולריות וצפופות. מי שלא אוהב את חוויית הקנייה הזאת, היה מעדיף ודא להזמין אונליין – אלא שרשת Primark מחזיקה אתר שבו אפשר רק לראות את המוצרים ואת המחירים, ולא להזמין. לכן, צרכנים רבים קפצו מאושר כאשר גילו שדרך אתר אמזון בריטניה אפשר להזמין פריטים של Primark – ואפילו את הפריטים האהובים הממותגים של דיסני והארי פוטר. אז האם קיים שיתוף פעולה בין אמזון ל-Primark?
התשובה היא לא. באופן חריג ומפתיע, רשת פרימארק פרסמה הודעה שקוראת ללקוחותיה להמשיך ולרכוש בחנויות הפיזיות, משום שאין לה שום הסכם עם אמזון או עם צד שלישי שימכור את מוצריה. למעשה, מוצרי פרימארק שנמכרים דרך אמזון פשוט נמכרים על-ידי גורם שלישי וההוכחה היא המחירים – שבאתר אמזון הם גבוהים משמעותית מאשר המחירים בחנויות Primark.

כך למשל, פיג'מת הארי פוטר (Huffelpuff) נמכרת ברשת Primark בבריטניה ב-6 פאונד, ואילו באתר amazon.co.il היא נמכרת בכ-10-20 פאונד.

בכל אופן, יש להניח שצרכנים רבים שלא יכולים להגיע באופן פיזי לחנויות פרימארק כן ינצלו את האפשרות להזמין את המוצרים דרך אמזון, גם אם המחירים שם יכולים להיות גבוהים פי שלושה ויותר.

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה

אמזוןדפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות