השוואת מחירים בין מתקיני מזגנים בעזרת מיזוגי

השוואת מחירים בין מתקיני מזגנים בעזרת מיזוגי

אם אין לכם כוח לעשות השוואת מחירים בין מתקיני מזגנים, כדאי להיעזר באתר שעושה זאת בשבילכם. כך תקבלו מושג ותדעו אם איש המקצוע מפריז או הוגן
 

במדינה כמו ישראל, מזגן הוא פריט חיוני בכל בית ובכל עסק. לכן, כדאי להכיר את פורטל מיזוגי. מדובר בפורטל גדול למטרת השוואת מחירים בין מתקיני מזגנים וטכנאי מיזוג אוויר. אם אתם צריכים השוואת מחירים לתיקון תקלות במזגן, זה הפורטל לבקר בו. בפורטל תמצאו גם מחירון תיקון מזגנים מומלץ לצרכן. אז איזה עוד מידע מציע פורטל מיזוגי?

מיזוגי הוא פורטל למטרה של השוואת מחירי התקנת מזגנים מכל הסוגים. אם אתם מעוניינים לאתר מתקין מזגנים מקצועי ומומלץ, אל תעשו זאת בלי להיכנס אל פורטל מיזוגי. הוא מדרג עבורכם את בעלי המקצוע על פי ביקורות מאומתות ואותנטיות. בפורטל תוכלו לאתר בקליק מהיר מתקיני מזגנים לפי עיר מגוריכם.

זו לא הדרך היחידה לחסוך בעלויות על קריאה לטכנאי מיזוג אוויר. בואו נבין מה חשוב לדעת לפני שקוראים לטכנאים עבור תקלות במזגן, למשל, כמה עולה לתקן מזגן בערך ומה עשוי להתקלקל בו.

תקלות מיזוג אוויר והתקנות מזגנים פותרים בפורטל מיזוגי

כפי שניתן להבין מגלישה באתר מיזוגי – פורטל מיזוג אוויר והשוואת מחירים בין טכנאים ומתקיני מזגנים, יש לא מעט תקלות נפוצות במזגנים. באתר גם מוצג מחירון טכנאי מיזוג אוויר. על פי מחירון התקנת מזגנים, מחיר התקנת מזגן עילי עד 1.5 כ"ס הוא 600-800 ₪ בממוצע.

אם אתם צריכים התקנת מזגן עילי 2 כ"ס ומעלה, התענוג יעלה לכם בין 800 ₪ ל-1,050 ₪ בממוצע.

יחד עם המזגנים האלו שציינו, אנשים רבים גם בוחרים להתקין מזגנים מיני מרכזיים. התקנת מזגן מיני מרכזי, על פי מחירון מיזוגי, תעלה לכם 4,300 – 4,500 ₪ בממוצע.

אילו סוגי תקלות יכולות להתרחש במזגן?

כדי לדעת שאתם חוסכים בעלויות, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מתקיני מזגנים מומלצים. התהליך בפורטל מיזוגי פשוט: אתם משאירים פנייה סטנדרטית, שכוללת את עיר מגוריכם ומידע בסיסי נוסף ומקבלים הצעה. בין אם אתם מחפשים התקנת מזגן ובין אם תיקון מזגן, השאירו את הפרטים בפורטל מיזוגי וקבלו תוך כמה דקות 3 הצעות תיקון מ"מזגניסטים" מקצועיים ומורשים.

אם אתם צריכים שירות של טכנאי מיזוג אוויר למטרת תיקון מזגן, חשוב גם כאן לערוך השוואת מחירים בין טכנאי מיזוג אוויר. לאחר שבדקנו במחירון מיזוגי, גילינו כי מילוי גז במזגן עד 2 כ"ס יעלה לכם 400–500 ₪ בממוצע.

מחירים לתיקון או החלפת מדחס במזגן

אם אתם צריכים לאתר ולתקן דליפות גז במזגן, השירות יעלה לכם כ-550–650 ₪ בממוצע.

במקרים שבהם אתם צריכים שירות של החלפת מדחס, לפעמים יהיה כדאי לשקול להחליף כבר למזגן חדש יותר. השירות של החלפת מדחס במזגן יכול להגיע גם לסכומים של 4,500 ₪. בין אם תצטרכו תיקון מזגן או התקנת מזגן, בצעו קודם השוואת מחירים לטכנאי מיזוג אוויר.

לעוד מידע ולביצוע השוואת מחירים, בקרו כעת במיזוגי – Https://Mizugi.co.il

מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!

    1
    נגישות