אוזניות אלחוטיות אפל איירפודס 2 (Airpods 2)

אוזניות אלחוטיות אפל איירפודס 2 (Airpods 2): המחיר ירד עוד!

אם אתם רואים את כולם מסתובבים עם אוזניות אלחוטיות של אפל וגם אתם רוצים – שימו לב למחיר השווה שבו אפשר לקנות אותן.

האוזניות האלחוטיות של אפל ללא ספק שינו את ענף האוזניות, והפכו לאוזניות האלחוטיות המבוקשות והמסקרנות ביותר מבחינת הצרכנים. כעת אפשר לקנות אוזניות אלחוטיות Apple AirPods , כולל מארז טעינה – ב-549 ש"ח במקום ב-629 ברשת באג.

 

אמנם, אפל השיקה לאחרונה את איירפודס 3 – אבל נשאלת השאלה עד כמה דחוף לקנות את המוצר החדש, כשהמוצר הקודם כל כך איכותי. תוכלו לקרוא על ההבדל בכתבה אוזניות AirPods 3 של אפל: סאונד משופר, אך ללא סינון רעשים אקטיבי.

 

אגב, אפל השיקה גם את איירפודס MAX, אבל מדובר בקטגוריה אחרת לגמרי (אוזניות מעל האוזן) שאינה רלבנטית למי שמחפש אוזניות אלחוטיות בתך האוזן.

איירפודס פרו – פרטים נוספים

אוזניות airpods הן כמובן אוזניות נטולות חוטים. ה-AirPods מזהות שהן בתוך האוזניים, יודעות מתי המשתמש מאזין ודואגות לכל השאר. המוזיקה מושהית כשמוציאים אוזניה אחת או את שתיהן מהאוזניים, וההשמעה מתחדשת כשמכניסים אותן חזרה.

 

בעזרת שתי הקשות על אחת מהאוזניות אפשר להפעיל את Siri (מחייב חיבור לאינטרנט ותמיכה בשפה), ולהיעזר בה כדי לעבור בין שירים, לשנות את העוצמה או לבצע שיחה.

 

תוכל לשמוע את שם המתקשר ולסיים שיחה או לענות לשיחה באמצעות הקשה כפולה על האוזניות.

 

בשורה התחתונה, לא במקרה כל כך הרבה אנשים מסתובבים עם האוזניות של אפל (במיוחד אם יש להם אייפון, אבל לא רק). הן פשוט מוצלחות, והגיע הזמן שגם לכם יהיה זוג.

תהיו חברים, שתפו את הכתבה
519 ש"ח
נגישות