איפה הכי זול לקנות שיאומי ואיזה דייסון לקנות? זה מה שחיפשנו בזאפ ב-2018 - פואנטה

איפה הכי זול לקנות שיאומי ואיזה דייסון לקנות? זה מה שחיפשנו בזאפ ב-2018

גם אתם התלבטתם בין סמסונג לשיאומי ורכשתם שואב אבק אלחוטי? סיכום החיפושים בזאפ לשנה החולפת מאפשר לגלות אילו מוצרים קנינו הכי הרבה בשנה החולפת

מה הצרכן הישראלי מחפש בזאפ? המוצרים הפופולריים ביותר לשנת 2018 היו טלפונים סלולריים, מחשבים ניידים, טלוויזיות, מקררים, שואבי אבק, אוזניות, מזגנים, מכונות כביסה, מצלמות וקונסולות (משחקי טלוויזיה).
ולמה זה מעניין? משום שרבים מהצרכנים הישראלים מתחילים את תהליך הקנייה שלהם בזאפ, והחיפושים שם הם אינדיקציה מצוינת למה שמעניין אותם, למה שהם צריכים ולמה שהם קונים בסופו של דבר – בין אם בחנויות אונליין ובין אם בחנויות הפיזיות.
כך למשל, הצצה בקטגוריית הטלפונים הסלולריים בזאפ, שהיא כאמור הפופולרית ביותר, מגלה אילו סמארטפונים הישראלים חיפשו בזאפ לאורך שנת 2018.

הטלפונים המחופשים בזאפ בשנת 2018

1 שיאומי NOTE 5 64 GB
2 סמסונג גלקסי S8 64 GB
3 אייפון 8 פלוס 64 GB
4 שיאומי Mi A1 64 GB
5 סמסונג גלקסי S9 פלוס 128 ג'יגה
6 סמסונג גלקסי S9 64 GB
7 סמסונג גלקסי A8 64 GB
8 סמסונג גלקסי NOTE 8 64 GB
9 אייפון X 64 GB
10 שיאומי Redme 5 PLUS 64 GB

גלקסי נוט 9 מחיר

הרשימה מגלה דומיננטיות של סמסונג, נוכחות יחסית דלה של אייפון ונוכחות יפה לשיאומי. יש לזכור שהדירוג משקף את שת 2018 כולה, ובמהלך השנה שלוש היצרניות הללו הוציאו דגמים חדשים שבימים אלה מבוקשים מאוד.

שואב אבק של דייסון מככב ב-9 מתוך 10 השואבים המבוקשים

ואם העובדה שהישראלים מחפשים סמארטפונים וטלוויזיות לא מפתיעה, ההתעניינות בשואבי אבק בהחלט מעוררת התפעלות, משום שמדובר במוצר לכאורה משעמם מעולם ניקוי הבית. אלא שכאן יש שחקנית דומיננטית אחת שהצליחה להפוך את שואב האבק למוצר טכנולוגי עם סקס אפיל – דייסון.

השנה השיקה דייסון את השואב האלחוטי דייסון V10, שנחשב לנקודת שיא בסדרת השואבים האלחוטיים שלה.

הצצה ברשימה ללא ספק מעידה על החדירה הגדולה של השואבים האלחוטיים לשוק הישראלי, ובמיוחד שואב אלחוטי של דייסון מדגמים שונים. מסקירת הטבלה השנתית ניתן עוד לראות שצרכנים שחיפשו שואבי אבק רגילים – חיפשו גם הם שואב של דייסון.

שואבי האבק המחופשים ביותר בזאפ ב-2018

1 דייסון, V8 Absolute
2 דייסון, V10 Absolute Cyclone
3 Roborock, S50
4 דייסון, V8 Animal
5 שיאומי, Mi Robot Vacuum
6 דייסון, V10 Animal vacuum Cyclone
7 דייסון, DC34
8 דייסון, Cinetic Big Ball Animal CY22
9 דייסון, V6 Slim
10 דייסון, v6 Total Clean

לפי נתוני זאפ, שואבי האבק הפכו למוקד שיחה והניבו גידול של 100% בקטגוריה זו, גם בגלל השואב האלחוטי של דייסון וגם בגלל מותגים סיניים שנמכרים במחירים נמוכים.

מה שמאוד בולט בדירוג של עשרת שואבי האבק המבוקשים לשנת 2018 באפ הוא היעדרם של שואבים רובוטיים, אשר בעבר הלא רחוק היו מאוד מבוקשים.

עוד כתבות מעניינות באתר חדשות הצרכנות פואנטה:דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות