חנוכה 2019: הנחה למופע המלך שלמה ומלכת שבא ביינות ביתן ומגה בעיר - פואנטה

חנוכה 2019: הנחה למופע המלך שלמה ומלכת שבא ביינות ביתן ומגה בעיר

בעוד ששופרסל מציעה הנחה לפסטיגל, יינות ביתן מציעה הנחה למופע המלך שלמה ומלכת שבא. כמה עולה כרטיס מוזל בחנוכה 2019?

הנחה למלך שלמה ומלכת שבא

מופעי חנוכה 2019 כבר מעבר לפינה, וגם השנה החוכמה היא לחפש את ההנחות למופעי חנוכה. בשנים האחרונות רשתות המזון הבינו שאין הורה שלא מחפש הנחה למופע כזה או אחר, ומי שלא משיג הנחות גדולת דרך מקום העבודה שלו, ישמח מאוד לקבל הנחה בדרך אחרת. אחד ממופעי חנוכה 2019 הוא "המלך שלמה ומלכת שבא" בכיכובה של רינת גבאי. מחירו המלא של כרטיס למופע עומד על 89-94 שקל, אך לפני ששולפים את הארנק הנה דרך אחת לפחות לשלם פחות: רשת יינות ביתן הודיעה כי לקוחות יינות ביתן ומגה בעיר יוכלו לרכוש כרטיסים ל"שלמה המלך ומלכת שבא" בהנחה, כך שמחיר הכרטיס יעמוד על 59 שקל.

בניגוד לרשת שופרסל, אשר מתנה את ההנחה לכרטיס לפסטיגל ברכישה בסכום מסוים של מוצרים מהמותג הפרטי שופרסל, כאן אין התניה כזאת.שלמה המלך ומלכת שבא – פרטים

כאמור, כוכבת ההצגה "שלמה המלך ומלכת שבא" היא רינת גבאי, המגלמת את מלכת שבא. לפני מספר שבועות התעורר זעם על כך שדווקא גבאי מגלמת את מלכת שבא, ולא טיטי איינהו – מלכת היופי לשעבר ומי שמגלמת בהצגה דמות אחרת. מדובר בהצגה שרינת גבאי עצמה היא המפיקה שלה, באמצעות חברת "חסידה הפקות" שבבעלותה.
בין השחקנים האחרים: גיא זוארץ, טיטי איינהו, עודד פז ועוד.

איך רוכשים כרטיס בהנחה למופע מלכת שבא?

החל מה- 23.10.19, כל לקוח שייבצע קנייה באחת מחנויות יינות ביתן או מגה בעיר, קבל ספח המקנה לו זכאות לרכישה של עד 4 כרטיסים בכל קנייה תמורת 59 שקל לכרטיס, ללא כל התניה.

על ספח הקופה יופיע קוד הנחה מיוחד ללקוחות הקבוצה. רכישת הכרטיסים תתאפשר באמצעות פרטי התקשרות אשר יופיעו על הספח, טלפון וכתובת מייל לביצוע ההזמנה באופן ישיר, לתאום המועד הנבחר וביצוע התשלום.
המופעים יוצגו ברחבי הארץ, בין התאריכים 20.11.19 ועד ה-15.01.20.

קראו עוד כתבות מעניינות באתר פואנטה:

 דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות