כל היתרונות בחתונת חורף - פואנטה

כל היתרונות בחתונת חורף

חתונה בחורף תחסוך לכם בהוצאות ותבטיח עוד שורה ארוכה של יתרונות. מתלבטים? הנה הסעיפים שיטו את הכף לטובת חתונה בתקופה הקרה

חתונת חורף

(תוכן מקודם)

מדי שנה נערכות בישראל כ-50 אלף חתונות עם 300 אורחים בממוצע. המשמעות בפועל היא כ-200 חתונות מדי ערב לא כולל סופי שבוע וחגים, כמו גם עלות ממוצעת של כמה עשרות אלפי שקלים לכל אירוע. עם זאת, יש הבדל משמעותי בין חתונה בקיץ ובחורף וכדאי להכיר אותו.

הנה למשל 5 יתרונות בולטים של חתונת חורף:

1. חיסכון בהוצאות

ספטמבר ואוקטובר הם החודשים היקרים ביותר לחתונה. בתוכם, יום חמישי יקר יותר מהימים ראשון עד רביעי ובאזור השרון ותל אביב תצטרכו לשלם 25%-50% יותר מאשר בצפון ובדרום.

המסקנה הברורה היא שחתונת חורף תעלה לכם פחות ולעיתים גם תחסוך את הצורך בנטילת הלוואה חוץ בנקאית לטובת מימון האירוע.

לא השתכנעתם? קחו בחשבון שאחוז ההגעה של האורחים לחתונה בחורף גבוה יותר מאשר בקיץ. בחורף יש סיכוי טוב יותר שהאורחים שלכם בארץ, שתוכלו לבלות איתם באירוע ושהחתונה תחזיר את ההשקעה.

2. היצע נותני שירותים

באופן עקרוני, היצע נותני השירותים קשיח כל השנה – אך הביקוש לחתונה בקיץ גבוה יותר מאשר בחורף. המשמעות היא שבחורף תוכלו לבחור מבין יותר ספקים, צלמים, תקליטנים, שירותי הגברה ותאורה, עיצוב ואטרקציות.

אם אתם בעניין של פרחים, חתונה בחורף גם תאפשר לכם להפיק את מלוא התועלת מתנאי האקלים של ארץ ישראל. זו התקופה שבו נותני השירותים מתחום עיצוב הפנים ידגישו בפניכם את היתרונות של פרחים וייתנו לכם לבחור מבין רפרטואר עשיר ומרהיב.

3. אווירה אינטימית

חתונה בחורף מחייבת אתכם לבחור מקום סגור. עוד לפני שתחליטו כמה אנשים אתם מוזמנים לאירוע, בחתונה כזו אתם בטוח תיהנו מאווירה אינטימית. איך שלא מסתכלים על זה, חתונה בחורף מייצרת אווירה מיוחדת שמאפשרת קרבה רבה יותר לאנשים הכי קרובים אליכם – חברים, בני משפחה וקולגות מהעבודה.

4. אין חום ולחות

האקלים החורפי בישראל, לפחות ברוב ימות החורף, אינו קר מאוד ומעניק תנאים נוחים לחתונה. זו התקופה היחידה בשנה שבה אין חום ולחות, לא צריך לדאוג למזגנים ואפילו התסרוקת לא מתקלקלת…

לאורחים יש הזדמנות להתלבש בסטייל במיטב קולקציות החורף, ובעידן שבו התמונות לא פחות חשובות מהאירוע עצמו, הרי שכל תמונה תיראה כאילו צולמה בסרט הוליוודי.

5. מנות חורפיות בתפריט

אפילו התפריט הקולינרי משתדרג בחתונת חורף. תוכלו לבחור מבין סוגים שונים של תבשילים ומנות חמות, ליצור חוויה קולינארית ולהגיש את הכל לצד כוס וויסקי איכותי. האורחים יישארו עם טעם של עוד.תגובות: 0

נגישות