חבילת גלישה לאיחוד האמירויות - כמה תשלמו? עדכוני תקשורת בפואנטה

חבילת גלישה לאיחוד האמירויות – כמה תשלמו? עדכוני תקשורת בפואנטה

כמה תעלה לכם חבילת גלישה לאיחוד האמירויות? חברות הסלולר מתחילות לחתום על הסכמים. פואנטה עם חדשות הסלולר

חבילת גלישה לאיחוד האמירויות
אם אתם אתם רוצים לטוס לאיחוד האמירויות, מן הסתם תרצו גם לגלוש שם באינטרנט ולדבר בסלולרי. היה ברור שזה רק עניין של זמן, והנה אנחנו מתבשרים על חבילת גלישה לאיחוד האמירויות, על הסרת החסימה לשיחות טלפון, ובקיצור – על שלום סלולרי.

אווירת הנורמליזציה החלה כבר כאשר משרד התקשורת של איחוד האמירויות הסיר את החסימה על חיוג ישיר בשיחות טלפון בינלאומיות לישראל ועל גלישה באתרים ישראליים. ככל שהימים חולפים, כך גם נחתמים הסכמים של חברות הסלולר שמאפשרים שירותי נדידה ונראה שכל הגורמים הרלבנטיים נלהבים מאוד מההזדמנויות הצרכניות והעסקיות החדשות.

חבילת גלישה לאיחוד האמירויות – כמה תשלמו?

חבילת גלישה לאיחוד האמירויות – הוט מובייל

הוט מובייל הכריזה כי תציע חבילה ב-179 שקל לחצי ג'יגה בלבד. בזכות היותה חלק מבוצת ALTICE של פטריק דרהי, הוט מובייל הייתה הראשונה להציע את החבילה, אך בפועל אין לזה משמעות כי השמיים לא באמת פתוחים עדיין והתיירים עדיין לא נוהרים לאמירויות.

בכל מקרה, לא מדובר במחיר נמוך, ויש להניח שעדיף לרכוש סים מקומי.

> היי, אנחנו גם בטלגרם – וממש שווה להצטרף!

> ואין מצב שאתם לא עוקבים אחרינו באינסטגרם > 

> ומה עם קבוצת הסלולר של פואנטה? תצטרפו! >

חבילת גלישה – פרטנר

חבילת גלישה לאיחוד האמירויות זמינה גם ללקוחות פרטנר. פרטנר מדווחת כי חתמה על הסכם ישיר בין חברת תקשורת ישראלית לחברת Etisalat מהאמירויות, והוא כמובן הדדי – תיירים מהאמירויות שיגיעו לארץ יוכלו לנדוד על רשת פרטנר.

  • חבילת 6 GB ל-30 יום: 209 ש"ח (+ גלישה חינם באפליקציות נבחרות)
  • חבילת 20 GB ל-6 חודשים: 230 ש"ח (+ גלישה חינם באפליקציות נבחרות)

פלאפון – חבילת חו"ל

גם לקוחות פלאפון שמחפשים חבילת גלישה לאיחוד האמירויות ישמו לדעת שהחברה הודיעה על חתימת הסכם. כעת איחוד האמירויות מתווספת ל-165 המדינות אשר כבר כלולות בחבילות הקיימות.

בחברה אומרים כי איחוד האמירויות תתווסף במסגרת חבילות חו"ל שהיא מציעה ללקוחותיה, ללא תשלום נוסף מעבר למחיר הרגיל של חבילות חו"ל:

  • חבילת הכל כלול בחו"ל: 5GB גלישה + 100 דקות שיחה (יוצאות או נכנסות) ו-100 SMS במחיר של 199 ₪.
  • החבילה המושלמת: 15GB גלישה + 300 דקות שיחה (יוצאות או נכנסות) + 300 SMS ושימוש חופשי באפליקציות כמו אינסטגרם, פייסבוק, יוטיוב, וואטסאפ ונטפליקס במחיר של 249 ₪. ניתן לצרף חבילה נוספת עבור משפחה או חברים, מנויי חברת פלאפון, במחיר של החל מ-29 ₪.

ומה עם ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות?

גם בתחום הביטוח התחרות מתעוררת. אתמול דיווחה חברת כלל ביטוח ופיננסים כי היא תספק ביטוח נסיעות לחו"ל לנוסעים ליעדי האמירויות במסגרת הסכם השלום עמם.

הביטוח כולל כיסוי מורחב לשירותי חירום רפואיים, איתור וחילוץ ושירות כלל Express המעניק התחייבות להחזר כספי מידי בלחיצת כפתור, במקרים של אירועים רפואיים ואיחור בקבלת מזוודה.

בנוסף, הביטוח כולל מוקד חירום ורופא אונליין בעברית 24/7. השירותים

בימים האחרונים, החברה פעלה אל מול גורמים שונים באיחוד האמירויות ביניהם, חברות חילוץ, שירותים רפואיים ואנשי מפתח כדי לאשר את המהלך ולאפשר רכישת ביטוח נסיעות ליעדים אלה.

דיויד ארנון, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות בכלל ביטוח ופיננסים, אומר כי כלל ביטוח ופיננסים היא החברה הראשונה בישראל להעניק שירותי ביטוח נסיעות לחו"ל לאיחוד האמירויות.

ומה לגבי המחירים?

אין הבדל בין המחיר ליעד זה לבין המחיר ליעדים אחרים. בחברת כלל אומרים כי הם מבטחים את כל הנוסעים לחו"ל, ללא מגבלת גיל, למעט למדינות ביבשת אמריקה. התעריף היומי נקבע על פי חתך גילאי הנוסעים, ואינו משתנה בהתאם ליעד הנסיעה מדינות ירוקות/אדומות/כתומות. במילים אחרות, החברה גובה תעריף יומי קבוע לכל המדינות, לרבות ליעדי איחוד האמירויות.

כך למשל, בן 30 שטס ליעדי האמירויות, ישלם 2.42 דולר ליום עבור כיסוי של הוצאות רפואיות.

בנוסף, הנוסע יקבל במסגרת אותו מחיר (ללא תוספת תשלום נוסף) גם כיסוי לקורונה.

מבוטחים שלא יוכלו לחזור לארץ עקב בידוד יהיו מכוסים מבחינת הוצאות שהייה והוצאות בגין שינוי מועד כרטיס טיסה, בדיוק כמו מבוטחים שנאסר עליהם לטוס מסיבות רפואיות.

היה לכם מעניין? איזה יופי, שתפו חברים בוואטס-אפ ועשו לנו לייק בפייסבוק, זה קל!

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות