ביטוח נסיעות באמצעות ביטוח אשראי

ביטוח נסיעות באמצעות ביטוח אשראי

אם אתם טסים לחו"ל, אל תשכחו לבדוק איזה ביטוח נסיעות מציעה חברת האשראי שלכם. כדאי להשוות את המחירים ואת הכיסוי לפני שמקבלים החלטה

ביטוח נסיעות דרך חברת אשראי
(תוכן מקודם)

בימי שגרה, רבים מאיתנו טסים הרבה. אם גם אתם טסים לעתים תכופות, זה רק עניין של זמן עד שמשהו ישתמש במהלך הטיול. חברת התעופה עלולה לאבד את הכבודה שלכם, או שתזדקקו לטיפול רפואי מעבר לים. כמובן, עדיף שלא תשלמו את ההוצאות הרבות מכיסכם, אלא תדאגו לביטוח נסיעות מבעוד מועד. בנושא זה תוכלו ליצור קשר עם חברת האשראי שלכם. אם שילמתם עבור כרטיס הטיסה או המכונית השכורה בכרטיס האשראי שלכם, במקרים רבים, החברה תציע ביטוח נסיעות.

ביטוח נסיעות כזה דרך חברת האשראי מכונה לעתים בקיצור ביטוח אשראי. למטיילים שטסים לעתים קרובות, כיסוי ביטוח אשראי הוא אחד השיקולים שיש לקחת בחשבון ברכישת כרטיס הטיסה. היתרונות משתנים במידה ניכרת בין חברות הביטוח וחברות האשראי, כך שמציאת ההגנה הטובה ביותר דורשת קצת השוואת מחירים. הנה סקירה כללית של מה שתקבלו עם ביטוח אשראי.

חברות אשראי רבות ביטוח אשראי בהנפקת הכרטיס

יתרונות ביטוח אשראי משתנים בהתאם לגובה האשראי בכרטיס, אבל אם אתם יוצאים לטיולים בינלאומיים תכופים, יתכן שתרצו לבחון מוצרי ביטוח מתאימים ובלעדיים שמגיעים עם ביטוחים שאינם נמצאים בחבילות הבסיס של כרטיסי האשראי, כולל כיסוי להשבת מטען שאבד, עיכובים בטיסה, ביטול הטיול, מחלות או מוות.

רכישת פוליסת ביטוח מתאימה מאפשרת גם החזרים במקרה של ביטול או הפרעה לטיול, כדי להגן עליכם מפני אירועים בלתי צפויים.

חברות אשראי רבות מציעות חבילות סטנדרטיות עם רמת כיסוי בסיסית לאנשים שטסים לחו"ל, כולל גישה לבתי חולים, או כיסוי נזקי תאונות אם שילמתם עבור רכב שכור עם הכרטיס. הקפידו להתקשר לחברת האשראי או לבדוק באתר השוואת ביטוחים על מנת לקבל את כל הפרטים אודות הכרטיס הספציפי שלכם.

תמיד חשוב להשוות מחירים

אין זה מפתיע שהתנאים המוצעים בפוליסות ביטוח אשראי משתנות בין חברות הביטוח וחברות כרטיסי האשראי, ולכן אם אתם טסים לחו"ל לעתים קרובות, חשוב שתבדקו היטב את תנאי הביטוחים המוצעים על ידי החברות השונות, ובמיוחד את הכיסויים הנוגעים לביטוח תאונות רכב או תאונות שנגרמות בפעילות אקסטרים.

אתר השוואת מחירי ביטוח מאפשר לכם לקבל את התמונה המלאה הנוגעת להצעות השונות של חברות הביטוח לגבי כיסוי בגין אובדן כבודה, החלפת טיסות וחיובים שונים אחרים.

התשלומים לחברת הביטוח עשויים להיות גבוהים, ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים מהירה וקלה לפני בחירת פוליסת הביטוח המתאימה. אבל אם אתם מטיילים לעתים קרובות, תוכלו לנצל היטב את יתרונות הביטוח, כי תשלום מכיסכם בגין תרחישים בלתי צפויים עלול להיות גבוה הרבה יותר.

הרחבות פוליסות ביטוח אשראי לכיסוי תרחישים מפתיעים

פוליסה מורחבת של ביטוח אשראי יכולה לסייע לכם למצוא רופא בחו"ל, ולספק גם ביטוח תאונות טיסה וסיוע בהשבת הכבודה בתעריפים גבוהים.

וזה לא הכול. חלק מחברות האשראי מציעות תנאי ביטוח טובים ללקוחותיהם, כולל שעשויים להיות טובים יותר מהתנאים המוצעים על ידי חברות הביטוח, ולכלול הרחבות מיוחדות ללא תשלום נוסף, לכן חשוב לבדוק מה מציעות חברות הביטוח, לעומת מה שמוצע על ידי חברות כרטיסי האשראי.

אז מה השורה התחתונה?

צרכנים רבים בוחנים תגמולים כמו החזרים כספיים ונקודות בכרטיסי אשראי כשהם בוחנים אפשרויות רכישת כרטיסים מחברות שונות.

אם אתם טסים לחו"ל באופן קבוע, אל תשכחו את סעיף הטבות הנסיעות. בדקו את התנאים המוצעים על ידי חברות הביטוח ועל ידי חברות האשראי, והשוו את המחירים באתר השוואת מחירי ביטוח, כך שתוכלו לטוס ללא דאגות.

מעוניינים לפרסם בפואנטה?
השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!

    מאמרים אחרונים
    1
    נגישות