כמה עולה להוביל דירה? הצצה לפורטל טופ הובלות - פואנטה

כמה עולה להוביל דירה? הצצה לפורטל טופ הובלות

בין אם אתם מעוניינם להוביל תכולת דירה ובין אם מזרן זוגי – בכל מקרה מומלץ להשוות בין חברות הובלות ולעיין במחירון הובלות מעודכן

(תוכן מקודם)

מצאתם דירה, סגרתם חוזה ויש כבר תאריך למעבר. עכשיו מתחיל הבלאגן, השיפוץ אם צריך, האריזות וההובלה…

בשוק פועלות חברות הובלה רבות, והאתגר הוא למצוא חברה אמינה במחיר סביר. בין אם מדובר בפסנתר יקר ערך ובין אם בסלון שקניתם לא מזמן – חשוב שהמובילים יהיו אחראים, עדינים ומיומנים.
כמה עולה הובלה?

באינטרנט אפשר למצוא מחירון הובלות, אבל הוא לא תמיד עדכני. ייתכן גם שביום המעבר יתווספו לכך עוד כמה מאות שקלים שלא תכנתם להוציא.

לכן, כדאי להקדים "תרופה למכה" ולבצע השוואת מחירים בין חברות הובלה שונות. את זאת אפשר לעשות באתר של חברת טופ הובלות, אשר אספה את מיטב חברות ההובלה מכל רחבי הארץ ומציעה מחירון הובלות היקפי.

מחירון הובלות משתנה מחברה לחברה ותלוי בגודל הדירה (מספר חדרים), מרחק בין היעדים, אם מדובר בפריטים בודדים אז גודלם וסוגם ועוד גורמים משתנים. בפורטל טופ הובלות תוכלו למצוא מחירון הובלות היקפי שיעזור לכם להעריך בצורה הטובה ביותר כמה עולה הובלה ולבצע השוואת מחירים עצמאית.

כך למשל, טווח מחיר הובלת דירה בעלת 3 חדרים (ללא שירותי אריזה ואספקת קרטונים) עומד על 1600–2200 ₪, הובלת משרד בעל 2 חדרים תעלה 1250–1600 ₪, הובלת מזרן זוגי תעלה 220-400 ₪ והובלת מכונת כביסה סטנדרטית תעלה 400–500 ₪.

באתר האינטרנט של טופ הובלות תוכלו למצוא עוד מגוון הצעות מחיר, המשתנות בהתאם לדירות, ליעדים, למעלית וכדומה.

איך זה עובד?

כאמור, פורטל טופ הובלות מציג הצעות מחיר שונות ומאפשר השוואת מחירים אונליין בין חברות הובלה, בהתאם לסוג הובלה. כך למשל, מוצגים מחירי הובלות באזורים שונים בכל הארץ, שירותי הובלות עבור פריטים בודדים וכדומה.

כדי לקבל את ההצעות, על הלקוח להזין פרטים בסיסיים. לאחר מכן, חברות הובלה רלוונטיות ייצרו עמו קשר במהירות והוא יוכל לבצע השוואת מחירי הובלות על סמך אותן הצעות.

מן הסתם, שימוש באתר מקצר את הדרך וחוסך ללקוחות את השיטוט בין אתרים של חברות הובלות כל אחד בנפרד.

קראו עוד כתבות בפואנטה:תגובות: 0

נגישות