טיפים לבעלי אתרים עבור קידום בגוגל - פואנטה

טיפים לבעלי אתרים עבור קידום בגוגל

החל מנראות האתר ועד תוכן טוב – כל בעל עסק מבין היום שאתר אינטרנט הוא האמצעי היעיל ביותר להגדיל הכנסות, אבל איך מקדמים אותו בגוגל?

(תוכן מקודם)

בשנים האחרונות הפך נושא בניית האתרים והקידום שלהם במנועי החיפוש לאחד מתחומי ההתעניינות שמרכזים סביבם תשומת לב מרובה. אחד הדברים שבעלי עסקים רבים הבינו והפנימו, הוא העובדה שבהשקעה כספית זעומה יחסית ניתן להגיע לתוצאות עסקיות שאינן נופלות מאלה של החברות הגדולות והמבוססות בשוק. בשורות הבאות נביא מספר טיפים חשובים שיאפשרו גם למי שאינם בעלי מקצוע מיומנים בתחום, להגיע לתוצאות טובות. מהו קידום אתרים ולמה הוא חשוב לעסק שלך? אילו טיפים לבעלי אתרים עבור קידום בגוגל עשויים לסייע להם להפוך את אתר האינטרנט שלהם לנכס מניב? הנה הפרטים:

קידום אתרים – מה זה בעצם

בעבר הלא רחוק היה ספר הטלפונים האמצעי היחיד כמעט של בעל עסק לפרסם את עצמו. חברות ועסקים גדולים באמת השקיעו מיליוני שקלים בשנה על מסעות פרסום בתקשורת, שהתועלת שלהם הייתה מוגבלת למדי. הסיסמה השלטת באשר לספרי הטלפונים הייתה "אם אתה לא שם, אתה לא קיים".

רשת האינטרנט, שהוקמה אך לפני עשורים בודדים, נטלה מהר מאוד את מקומם של ספרי הטלפונים וייתרה אותם. מן הסתם, הגולשים באינטרנט מעדיפים חיפוש מקוון באופן מהיר ויעיל, על פני חיפוש ידני בספר הטלפונים. תחום העיסוק הקרוי קידום אתרים, התפתח בהתאמה למגמות החדשות ותוך מתן מענה לדרישות החדשות של הגולשים. המטרה של קידום אתרים היא להביא את אתר האינטרנט של העסק למקומות הראשונים ברשימת החיפוש, עבור ביטויים המבטאים באופן המדויק ביותר את מהות העסק והיתרונות שלו. ככל שבעל האתר או המקדמים שלו עובדים באופן מקצועי יותר, כך האתר נחשף לקהל הרלבנטי ביותר ומגדיל את ההכנסות של העסק.

טיפים חשובים לקידום אתר ברשת

הטיפ החשוב ביותר הוא להקפיד בראש וראשונה על הבסיס. והבסיס הוא בניית אתר אינטרנט שנראה טוב, שיש בו תוכן טוב ושהערך המוסף שהוא מספק לגולשים המגיעים אליו הוא גבוה. שיפור התכנים באתר ושיפור המראה החיצוני שלו, הם למעשה יותר ממחצית מעבודת הקידום. שיפור האתרים פירושו כתיבה נכונה ומשכנעת, הנעה לפעולה והימנעות מטעויות כתיב או ניסוח שעלולות להיות מביכות. באשר למראה האתר – יש דרכים לשינוי המראה של האתר או הצבעים שלו, תוך בחינה מתמדת של השינויים שבוצעו על העניין של הלקוחות באתר.

טיפ חשוב נוסף הוא בנייה נכונה של האתר, ניתן להיכנס לאתר בניית אתרים של דניאל זריהן באופן שיגרום לגולש לגלוש באופן הטבעי ביותר מעמוד אחד באתר לעמוד אחר. ככל שזמן השהייה באתר ארוך יותר, כך גדלים הסיכויים להפוך את הגולש ללקוח מרוצה.

השקעה נכונה: ריכוז המאמצים הפיננסיים של בעלי האתר במקומות הנכונים, עשוי להעניק ערך מוסף גבוה לאתר. כיוון שמדובר בדרך כלל בתקציב מוגבל מאד, חשוב להשקיע אותו נכון הן ביצירת תכנים חדשים והן בביצוע סוגים נוספים של אופטימיזציה לאחר, שתמשוך אליו גולשים ולקוחות פוטנציאליים.

אף שבעידן המודרני קידום אתרים יכול בעל אתר לייצר מידה לא מבוטלת של הכנסות באופן עצמאי, הרי שקידום מקצועי ברשת מזרז את הפיכת אתר האינטרנט לרווחי. זאת, על ידי חשיפה שלו לקהלי יעד חדשים.

עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

 

1
נגישות