סופרסייל שופרסל: הרשת מקדמת את כרטיס האשראי ומציעה 25% הנחה גם בניו פארם

סופרסייל שופרסל: הרשת מקדמת את כרטיס האשראי ומציעה 25% הנחה גם בניו פארם

ממזגן, דרך קפה ועד קרם פנים – הסופרסייל של שופרסל הוא אירוע המכירות הגדול ביותר של הרשת, ולא רק בגלל עומק ההנחות, אלא בעיקר בגלל שניו פארם הופכת כעת לחלק אינטגרלי מהרשת – ואת המבצעים של שופרסל תמצאו גם בניו פארם

אם אתם לקוחות שופרסל או ניו פארם – בימים הקרובים לא תוכלו להימלט מהסופרסייל: מבצעים של 25% על עשרות מוצרים, שיהיו זמינים רק ללקוחות כרטיס האשראי החדש של שופרסל, שאותו היא הנפיקה לאחרונה יחד עם כאל (במקום כרטיס המועדון עם לאומי קארד).

ההנחות כוללות את כל המחלקות – החל ממזון, דרך מוצר חשמל (למשל, טלוויזיה של סמסונג או מזגן), ועד מוצרי פארם (ראו דוגמאות למחירים בהמשך הכתבה).

מדובר באירוע הסייל הגדול ביותר של שופרסל בתקופה האחרונה, ויש לו שתי מטרות: האחת היא כמובן להגדיל את מועדון הלקוחות של כרטיס אשראי שופרסל-כאל, והשנייה היא להביא לידי ביטוי את המיזוג עם ניו פארם.


אמנם, עבר כבר לא מעט זמן מאז שניו פארם נרכשה על-ידי שופרסל – אבל רק לאחרונה הושלמו כל מיני פעילויות טכניות שאיפשרו מיזוג של המערכות.

לכן, יש לסופרסייל חשיבות הרבה יותר גדולה מאשר אירוע מכירות שגרתי.

החל ממחר, בעצם, יתחיל עידן חדש של מבצעים רוחביים, שמעצים מאוד את כוחן של שופרסל ושל ניו פארם, ומן הסתם יביא גם לתגובות הן מצד סופר-פארם והן מצד רמי לוי, אשר רכש לאחרונה 50% מרשת הפארם המוזלת גוד-פארם. 

כפי שאנחנו רואים בענף הסלולר, למשל, תחרות היא דבר מצוין, אבל בניגוד לענף הסלולר – כאן אנחנו רואים ריכוזיות גדלה והולכת שמעניקה כוח רב לשחקן אחד, במקרה הזה שופרסל. יש לקוות שאחרי תקופה של תחרות עזה לא נראה מצב הפוך, שבו השחקניות הגדולות מעדיפות לשמר רמת מחירים גבוהה במקום להילחם זו בזו באמצעות הוזלת מחירים.

גלקסי S9 בהנחה

אז מה תמצאו בסופרסייל שופרסל?

כאמור, מדובר ב- 4 ימי הנחות של עד 25% על אלפי מוצרים בין הימים שני עד חמישי (7-10.5.2018).

25% הנחה: ג'ייקובס, קנור, מאמא עוף, פרפקטו של אסם, יינות ברקן ובנימינה, עוף טוב, פריניר ועוד.

20% הנחה: קטגוריית כלי הבית ומוצרי קמפינג וים, לצד מבצעים על מזוודות.

הנחות משתנות: שמן זית 750 מ"ל ב- 22.90 שקל; האגיס ב 38.90 שקל; דפי לזניה שופרסל ב-5 שקלים; מרכך כביסה מקסימה 4 ליטרים ב-16.90 שקל.

מבצעים במחלקת החשמל: מזגן פיילוט 1 כ"ס ב-1,000 שקל; מסך סמסונג 55 אינץ' ב-2,500 שקל.

מבצעים משותפים של 25% הנחה בשופרסל ובניו פארם: אינדולה, קולגייט, טמפקס, וולה, פלמוליב, טייד, ג'ילט, ניבאה, קלינקס, גליס ועוד.

מבצעים ברשת ניו פארם: 25% הנחה על לנקום, אסטי לאודר, שיסיידו, רבלון, קליניק ועוד; 1+1 על מגוון מוצרי טבע של מורז, בנפייבר, מולטי קר ועוד; 40% על מגוון ויטמינים כמו אלטמן, רסקיו ועוד; 40% על מגוון מוצרי טיפוח: ד"ר עור, ולדה, סבוקלם ועוד.

 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות