קבוצת הרכישה מגיעות לקייטנות. כך תשיגו הנחה של כ-25%

קבוצת הרכישה מגיעות לקייטנות. כך תשיגו הנחה של כ-25%

ההנחה מותנית במספר מינימום של נרשמים באתר קבוצתית, ורלבנטית גם למחזור הראשון וגם למחזור השני של הקייטנה

אם יש קבוצת רכישה לדירה – למה לא קבוצת רכישה לקייטנה?

בימים אלה נפתחת ההרשמה לשורת קייטנות שמחירן המלא נע סביב 1,700-2,400 שקל, ובמסגרת קבוצות רכישה אפשר יהיה להירשם אליהן במחיר של כ-1,500 עד 1,840 שקל – כלומר, הנחה שיכולה להגיע עד 550 לקייטנה. מדובר במחירים שניתנים כיום רק לוועדי עובדים.

עבור הורים שיש להם שלושה ילדים בקייטנות, החיסכון יכול להגיע ל-1,650 שקל – סכום עצום שמגיע כמעט לעלות של קייטנה נוספת.

 

קראו עוד בפואנטה:

יש שפע דרכים לטוס בזול. הנה כמה מהן

סוף סוף מועדון צרכנות שמעניק הנחות לעצמאים: All Club

סובלים מנכות או ממגבלה פיזית? עכשיו אתם יכולים להצטרף למועדון לקוחות ייעודי, בדומה ל"חבר" ו"הוט"

 

מדובר בקבוצות הרכישה שמוביל היזם עוזי ריעני, מי שייסד את "קבוצתית" – אתר שמרכז קבוצות רכישה לתחומים שונים, ומדי קיץ מקיים בכל הארץ ירידים של רכישה קבוצתית לציוד לבית הספר.

"קבוצת הרכישה הראשונה שארגנתי לקייטנה נולדה מהצורך הפרטי שלי. הבן שלי הגיע אליי בסוף כיתה ג' עם פלאייר של קייטנת "מתגלגלים ונהנים", שעלתה 2,400 שקל. כשפניתי אליהם, הם אמרו שאם אארגן קבוצה של למעלה מ-15 ילדים, אוכל לקבל הנחה. ארגנתי קבוצה של 30 ילדים, ושילמתי 1,800 שקל בלבד. עשיתי את זה גם בשנה שעברה, והשנה החלטתי להרחיב את זה".

ריעני חתם על הסכמים עם כמה מפעילי קייטנות בערים רבות בארץ, ביניהם חברת מפעלי קיץ, שמפעילה את קייטנת מתגלגלים ונהנים; קייטנות שחייה, כדורגל  וכדורסל וקייטנת חוויה.

כאמור, ברגע שמתגבשת קבוצה של 15 ילדים ומעלה, מדובר בחיסכון גבוה מאוד:

מתגלגלים ונהנים: המחיר יורד מ-2,390 שקל ל-1,840 שקל.

כדורגל / כדורסל: המחיר יורד מ-1,690 שקל ל-1,510 שקל.

קייטנת חוויה: המחיר יורד מ-2,190 שקל ל-1,805 שקל.

איך מצטרפים?

כדי להצטרף לקבוצת הרכישה, יש להיכנס לאתר קבוצתית ושם לבחור בקטגוריית "פנאי ובידור". כדי לראות את המחיר המלא ואת המחיר שאליו אפשר להגיע – יש להיכנס לתוך כל קייטנה. המחיר יורד כאשר מתמלאת מכסה של 15 ילדים.

"מדובר בפתרון מעולה גם לקבוצות של ילדים שרוצים ללכת יחד לקייטנה וגם להפך – להורים שילדיהם רוצים לבחור קייטנה יקרה שקשה להם לשלם עליה", אומר ריעני. 

ילקוט אורתופדי ב-140 שקל

כאמור, גולת הכותרת של המכירות הקבוצתיות שמוביל ריעני בשנים האחרונות היא בתחום הציוד לבית הספר.

השנה, החידוש העיקרי בתחום זה הוא הילקוטים: מחירו של ילקוט אורתופדי מתצרת טלבר עומד על 140 שקל (לעומת מחיר מלא של 200-220 שקל) וטרולי נמכר בכ-180 שקל (לעומת כ-320-450 שקל).

"בקיץ נמשיך במכירת ציוד לבית הספר. בשנה שעברה היו 30 ירידים שבהם רכשו ההורים ציוד בהנחה של  35%-40% על מוצרים ממותגים ויותר מזה על מוצרים לא ממותגים. בקיץ הקרוב השאיפה היא לקיים אפילו 2 ירידים בכל עיר", אומר ריעני.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות