סוני משיקה מסכים חדשים באיכות 4K HDR ו-OLED. כמה הם יעלו?

סוני משיקה מסכים חדשים באיכות 4K HDR ו-OLED. כמה הם יעלו?

בין הדגשים בטלוויזיות החדשות: אנדרואיד TV וצליל ללא רמקול

לקראת סוף החודש יגיעו לחנויות הדגמים החדשים של מסכי הטלוויזיה של סוני (SONY BRAVIA 2017), שכמובן מגיעים במגוון גדלים, טכנולוגיות ואיכויות צפייה.

הקו החדש כולל מסכי אנדרואיד TV, כאלה באיכות 4K HDR וקו פרימיום של OLED.

כדי להתחרות בשחקניות הדומיננטיות בענף, כמו סמסונג ו-LG, שמים בסוני דגש על כמה היבטים – עיצוב דק, הפחתה של הכבלים באמצעות תעלות בגב המסך, ואיכות הקול.

בשנים האחרונות אנחנו חווים ירידה במחירי הטלוויזיות, וסוני – אשר חייבת לתת מענה – תמחרה את מסכי הסמארט / אנדרואיד TV בסדרות החדשות במחירים נגישים: 32 אינץ' החל מכ-2,500 שקל, 40-43 אינץ' החל מכ-3,500 שקל, 49 אינץ' החל מכ-4,500 שקל, ומסכי 4K בגדלים 43–85 אינץ' המחיר החל מכ-5,000 שקל.  

גולת הכותרת של קו המסכים החדש של סוני היא סדרת מסכי OLED – A1. מדובר בסדרת פרימיום בעלת מנוע עיבוד תמונה וטכנולוגיית צליל של סוני, המכונה Acoustic surface, שבה הפאנל משמש כרמקול. 

מסכים אלה, שמגיעים בגדלים של 55 ו-65 אינץ', לא תומחרו עדיין.

65A1 A1E bty07 Mid

כאמור, אחד הדגשים של סוני בהשקה הנוכחית הוא על SONY Android TV, שמאפשרת לקבל על גבי מסך הטלוויזיה את עולם התוכן של גוגל, כולל הורדת אפליקציות ותכנים ישירות מגוגל play ומרשת הפליי סטיישן של סוני .

כפי שפרסמתי כאן, לאחרונה נכנסה גם אפליקציית סלקום TV הזמינה להורדה בחנות האפליקציות Android tv שבמסכי סוני.

שיתוף תמונות וקטעי וידאו 

שירות הענן של סוני, באמצעות אפליקציית PlayMemories מהטלפון החכם, מאפשר העברת תכנים מהטאבלט או כל התקן תומך אחר ולצפות בהם בטלוויזיה. אפשר גם לצפות בתמונות כמצגת, תוך השמעת מוסיקת רקע על פי בחירה.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות