מפתח OUT: כל הפרטים על סמארט - הדלת החכמה של רב בריח

כל הפרטים על סמארט – הדלת החכמה של רב בריח

במקום לרכוש בנפרד מנעול חכם, רב בריח משיקה דלת חכמה תחת המותג סמארט. פואנטה בדקה מהן אפשרויות הפתיחה והנעילה וכמה היא עולה

דלת חכמה - רב בריח סמארט

אם יש מנעול חכם, זה רק הגיוני שתהיה דלת חכמה… וזה מה שמשיקה עכשיו חברת רב בריח. החברה מתחילה לשווק את סמארט (SMART): דלת שמתבססת על מנעול חכם מובנה, ולא כזה שצריך להתקין בנפרד. הדלת נפתחת באמצעות אפליקציה, וניתן גם להוסיף אפשרויות כמו פתיחה בשלט רחוק, טביעת אצבע או קודן בתשלום נוסף. בקרוב תתאפשר גם פתיחה של הדלת גם באמצעות זיהוי פנים.

דלת סמארט של רב בריח – מהעיצוב ועד המחיר

כאמור, הרעיון של מנעול חכם כבר קיים כמה שנים. את המנעול החכם אפשר להתקין בדלת הקיימת או בדלת חדשה, כאשר העיקרון הוא שאפשר לפתוח את הדלת באמצעות טביעת אצבע, באמצעות שלט רחוק או באמצעות קודן. עלות המנעול נעה סביב 2000 שקל, פחות או יותר, ואפשר גם להשאיר את האפשרות לפתוח את הדלת עם מפתח.

פואנטה בטלגרם

מה שרב בריח עושה בדלת חכמה (SMART), הוא למעשה להטמיע מנעול חכם אינטגרלי בגוף הדלת. המנעול נשלט דרך אפליקציה ייעודית הכוללת מפתח וירטואלי. המשמעות היא שהילד שלכם כבר לא ישכח יותר את המפתח (אבל לא כדאי שהוא יאבד את הטלפון הסלולרי שלו). תמורת תשלום נוסף, אפשר להוסיף אפשרויות פתיחה/נעילה באמצעות זיהוי פנים, קורא טביעת אצבע, קודן או שלט רחוק.

דלת חכמה SMART רב בריח
פתיחת דלת חכמה סמארט של רב בריח באמצעות אפליקציה. צילום: רב בריח

 

מבחינה עיצובים, דלת חכמה סמארט של רב בריח ניתנת להזמנה במגוון עיצובים וגדלים.

מחיר דלת חכמה סמארט רב בריח

מחיר דלת חכמה סמארט של רב בריח הוא כצפוי גבוה יותר ממחיר דלת רגילה של רב בריח. הפער בין דלת רגילה לבין דלת סמארט של רב בריח עומד על כ-3,000 ש"ח – בעבור הדלת הבסיסית (פתיחה באמצעות אפליקציה). כאמור, כדי להוסיף אפשרויות פתיחה, יידרש בחלק מהמקרים תשלום נוסף.

מחיר דלת חכמה סמארט לעומת דלת רגילה

דלת רגילה

בין 5,000 ל-15,000 ש"ח, תלוי בדגם.

דלת סמארט

על כל הדגמים הקיימים ששל רב בריח ניתן להתקין את טכנולוגיית SMART (מלבד דלתות כניסה עם חלון במידה מסוימת) בתוספת תשלום של 2,990 ₪. המחיר כולל גם פתיחה באמצעות טביעת אצבע.

 • מחיר פתיחה באמצעות שלט רחוק: תוספת של 120 ₪

סמארט – דלת חכמה של רב בריח: בדרך לשווקים בעולם

פיתוח הדור החדש של דלתות הכניסה החכמות SMART נמשך קרוב לשנתיים, והושקעו בו מעל 1 מיליון ₪. הטכנולוגיה פותחה, נבדקה ומיוצרת בישראל במפעל רב בריח באשקלון.

אוהבים עדכוני טכנולוגיה? לחצו להצטרפות לקבוצת הפייסבוק שלנו >> 

החברה מעריכה כי בתוך כ-3 שנים שוק דלתות הכניסה החכמות בישראל יעמוד על כ-100 מיליון ₪.

"בדלתות הכניסה SMART השקענו את הטכנולוגיה הישראלית המתקדמת ביותר המאפשרות פתיחה ונעילה חכמה במגוון אפשרויות", אומר עידן זו ארץ מנכ"ל קבוצת רב בריח. "אנו צופים ששוק דלתות היוקרה יהפוך כולו להיות מורכב מדלתות כניסה חכמות, והמוצר שאנו מציגים יוביל את השוק. כמו שהיום בשוק רכבי היוקרה אין רכב שנמכר ללא פתרון Keyless, כך גם יהיה בשוק דלתות היוקרה. קו ה=SMART הינו חלק מחזון הבית הדיגיטלי שרב-בריח מקדמת בשוק הבנייה".

דלת חכמה סמארט של רב בריח מבפנים ומבחוץ

סדרת הדלתות החכמות SMART הושקה בוועידת עיר הנדל"ן באילת בחודש נובמבר האחרון. במהלך החודש הקרוב יחל השיווק בכל אולמות התצוגה של רב בריח ברחבי הארץ.

ברב בריח לא מתכוונים להסתפק בשוק הישראלי. החברה מאמינה כי דלתות סמארט הן בעלות פוטנציאל למכירה בינלאומית בעשרות מדינות אליהן החברה מייצאת היום ובעתיד לשווקים חדשים.

היה לכם מעניין? לחצו כאן ופרגנו לנו בלייק. זה קל… 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...

מעוניינים לפרסם בפואנטה?
השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]   
  מאמרים אחרונים
  תגובות: 0

  נגישות