יום הרווקים הסיני 2020: ישראכרט ביטלה את כרטיס ההטבות של עלי אקספרס

יום הרווקים הסיני 2020: ישראכרט ביטלה את כרטיס ההטבות של עלי אקספרס

יום הרווקים הסיני 2020 כבר כאן – אז למה ישראכרט ביטלה את כרטיס האשראי הייעודי של עלי אקספרס?

ישראכרט עלי אקספרס
שלוש שנים אחרי שישראכרט השיקה בקול ענות תרועה כרטיס אשראי בשיתוף עלי אקספרס – הכרטיס הזה הופך לנחלת ההיסטוריה. עבור חובבי עלי אקספרס שהזמינו במיוחד את הכרטיס של ישראכרט, המידע הזה משמעותי במיוחד לקראת יום הרווקים הסיני 2020. אמנם, יש סיילים בהרבה מאוד אתרים סיניים, אבל עלי אקספרס הוא כמובן כוכב הסינגלס דיי.

נזכיר כי כאשר ישראכרט השיקה את כרטיס האשראי הייעודי לעלי אקספרס, היא הבטיחה הנחה קבועה בסכום שהולך ועולה בהתאם לרכישות: 5% על הוצאות של 500-1,499 ₪; 10% על הוצאות בכרטיס בסך 1,500-3,499 ₪ ו-15% על הוצאות בכרטיס בסך 3,500 ₪ ומעלה. מקסימום ההחזר עמד על 150$ החזר בכל חודש.

ישראכרט ועלי אקספרס כבר לא?

כעת, כאמור, היא מבטלת אותו. מהחברה נמסר כי שיתוף הפעולה עם עלי אקספרס על ידי כרטיס ייעודי בוטל. "הסיבה היא כי ישראכרט החליטה לאפשר ללקוחות ליהנות ממגוון רחב יותר של הטבות באתרים מובילים בארץ ובחו"ל, ללא הגבלה לאתר אחד, וזאת באמצעות כרטיס חדש בשם Isracard top", נמסר מישראכרט. "לקוחות אשר בבעלותם כרטיס מסוג עלי אקספרס, קיבלו הודעה ושויכו אוטומטית לכרטיס החדש. הלקוחות ימשיכו ליהנות ממגוון הטבות ייחודיות הכוללות הנחות במעמד החיוב בבתי עסק, הטבות מסובסדות ועוד".

ישראכרט טופ הוא כרטיס שמקנה קאשבק במגוון אתרים, ביניהם עלי אקספרס, אך ברוב המקרים מדובר בהנחה נמוכה יותר מאשר בכרטיס המקורי.

בניגוד לכרטיס ישראכרט-עליאקספרס, הכרטיס החדש (ישראכרט טופ) דומה במהותו לכרטיסי האשראי של המתחרות שמציעים קשבאק.

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה
מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!    דפנה הראל כפיר
    דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
    תגובות: 0

    נגישות