מופעי חנוכה 2018: מהפסטיגל ועד כוכבי יוטיוב שעולים על הבמה. מה כדאי לדעת?

מופעי חנוכה 2018: מהפסטיגל ועד כוכבי יוטיוב שעולים על הבמה. מה כדאי לדעת?

מופעי חנוכה 2018 מציעים מגוון כמעט חסר תקדים – החל מהפסטיגל, דרך עומר אדם ועד פסטיבל סליים, פסטיבל פורטנייט והבלט הישראלי. איך מוצאים את ההנחות?

חנוכה כבר מזמן הפך לחג של הופעות, לא פחות מאשר חג הנרות והסופגניות. המופע המזוהה ביותר עם חנוכה הוא כמובן הפסטיגל, אבל חוץ ממנו יש עוד הצגות ומופעים מכל הסוגים ולכל הגילים, החל ממופע עם עומר אדם וכלה בבלט הישראלי.

יש רק שתי בעיות עם כל המגוון הזה – ראשית, לרוב ההורים לא נותרו ימי חופש אחרי החופש הגדול וחגי תשרי, ושנית, המחיר… כרטיס לפסטיגל עולה 172 שקל, וגם המופעים האחרים רחוקים מלהיות זולים.

אלא שממש אין סיבה לשלם את המחיר המלא, ונראה שהוא נועד בעיקר כדי לגזור ממנו את ההנחה. יש כמה דרכים להשיג הנחות, וחלקן משמעותיות מאוד – עד כדי חצי מחיר ויותר.

חברות האשראי: כל חברות האשראי מציעות על מופעי חנוכה הנחות – לעתים במתכונת של 1+1 ולעתים במחיר מוזל עבור כרטיס בודד. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות ולבדוק מה מזכה את הלקוח ב-1+1. לעתים ההטבה הזאת לא משתלמת, ולעתים חברות האשראי מציגות מחיר גבוה יותר מאשר מחיר המחירון של הכרטיס.רשתות השיווק: גם השנה שופרסל מציעה כרטיס מוזל לפסטיגל. מדובר בהנחה של יותר מ-100 שקל לכרטיס. כדי לרכוש שובר לכרטיס מוזל, יש לקנות מהמותג הפרטי של שופרסל בסכום של שמוגדר מראש. גם חצי חינם יצרה שיתוף פעולה דומה, במקרה שלה עם ההצגה הקוסם מארץ עוץ. גם כאן יש כמובן התניית קנייה ברשת.

מועדוני צרכנות: מועדוני הצרכנות מציעים כרטיסים מוזלים כמעט לכל ההצגות, אבל חשוב לבדוק את המיקום באולם. יש מועדוני לקוחות שמבטיחים כרטיס ב-25 שקל לפסטיגל, אבל מספר הכרטיסים הזמינים במחיר זה מוגבל ומדובר בכרטיסים ביציע. בכל מקרה, מדובר בהטבה משמעותית שיכולה לעשות את ההבדל בין הליכה למופע אחד לבין ביקור בכמה מופעים. זה הזמן לאתר קרובי משפחה בקרנות השוטרים, בחבר או בהייטק זון ולבקש לנצל את ההטבה…

ועדי עובדים: בדומה למועדוני צרכנות, ועדי העובדים משקיעים מאמצים בשריון כרטיסים מוזלים למופעים שונים, וכדאי לבדוק מה מציע הוועד במקום העבודה, באילו תאריכים ובאילו מקומות באולם.

אתרי אינטרנט ואתרי קופונים: לעתים קרובות גם אתרי אינטרנט ואתרי קופונים מציעים כרטיסים מוזלים. חשוב לבדוק את התאריכים ואת השעות.

כרטיס מוזל למחזמר ספר הג'ונגל בחנוכה 2018
לחצו על התמונה לרכישת כרטיס מוזל למחזמר ספר הג'ונגל בחנוכה 2018

מה שונה בחנוכה השנה?

אחת התופעות הבולטות בחנוכה 2018 היא כמות האירועים שמיועדים לקהל בוגר או אירועים שאינם בהכרח עונים להגדרה הצגה. כך למשל, בירושלים יתקיים פסטיבל פורנטנייט, בתל אביב יתקיים פסטיבל סליים, ובכמה ערים בארץ יתקיים המופע המופע פופ אפ מיוזיק בהנחיית שלישיית מה קשור, שבו ישתתפו זמרים פופולריים כמו עומר אדם, נינט טייב, עידן עמדי, נדב גדג’ ומארינה מקסימיליאן.

מה שעוד בולט הוא הגעתם של כוכבי רשת ויוטיוברים אל הבמה, למשל במופע נקסטפסט שבו יופיעו כוכבי יוטיוב.

לצפייה במדריך ההנחות למופעי חנוכה 2018 – לחצו על הקישור.

הנחות למדעטק ולמוזיאונים אחרים

כידוע, חנוכה הוא חג ארוך, ומי שכן יצליח למצוא את שביל הזהב בין העבודה לבילויים עם הילדים, יוכל גם לבקר במוזיאונים ובתערוכות, החל מהמדעטק בחיפה ועד ה??

הנחה למדעטק חיפה

המדעטק – המוזיאון הלאומי למדע טכנולוגיה וחלל בחיפה -מציע פעילויות מיוחדות בחג החנוכה: תערוכות אינטראקטיביות, סדנאות יצירה בכל שבת וההצגה המדליקה ״זוהר וסודות האור״ שמגלה את כל הסודות הלא מוכרים על האור.

המחיר המלא הוא 89 שקל לכרטיס, אך אפשר לרכוש שובר הנחה של 42% ולשלם 51 שקל בלבד.

לחצו כאן לכרטיס בהנחה למדעטק חיפה!

סיבוב על המאדים… במכון ויצמן

חנוכה 2018

גם מכון ויצמן מציע פעילות מרתקת לחנוכה, תחת הכותרת "מסביב לגן המדע בשמונה ימים!". במקום יתקיימו פעילויות ותוצג התערוכה ״סיבוב על מאדים". הילדים ייחשפו לסודות שמאחורי סביבונים, ג׳אגלינג, חליל אש, סדנה נגד כוח המשיכה ועוד מגוון פעילויות וסדנאות, כולל תערוכת הקיץ המצליחה וכניסה לגן המדע.

המחיר המלא לגן המדע במכון ויצמן עומד על 50 שקל, וניתן לרכוש אותו ביותר מ-20% הנחה, כלומר, 39 שקל.

לחצו כאן להזמנת כרטיס בהנחה לגן המדע במכון ויצמן! דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות