שיאומי REDMI NOTE 7 במחיר שווה במיוחד - עם קופון הנחה! - פואנטה

שיאומי REDMI NOTE 7 במחיר שווה במיוחד – עם קופון הנחה!

שיאומי רדמי נוט 7 הוא אחד הסמארטפונים המבוקשים בארץ – ולא במקרה. במחיר מעולה וחומרה טובה, הוא אידיאלי עבור צרכנים רבים. לא תאמינו כמה הוא יעלה לכם

(פרסומת)

לא במקרה נמצא שיאומי REDMI NOTE 7 במקום הראשון ברשימת החיפושים בזאפ. מדובר במכשיר טוב במחיר נמוך. כמה נמוך? אפשר כעת לרכוש את הדגם שמגיע עם זיכרון של 128 ג'יגה במחיר מצחיק של כ-680 שקל, דרך אתר BANGGOOD.

שיאומי REDMI NOTE 7 מגיע עם מצלמת 48MP מתקדמת עם חיישן של סוני, מעבד חזק, מסך גדול ועמיד, סוללה חזקה, סורק טביעות אצבע ועוד.

המסך של רדמי נוט 7 הוא מסך Full HD+ בגודל 6.3 אינץ' עם זכוכית גורילה גלאס 5, והוא מציע תצוגה טובה, גם באור שמש מלא. הוא מגיע עם מעבד 8 ליבות קוואלקום SnapdragonTM 660, שמאפשר לו עבודה מהירה וחלקה.

כמו מכשירים אחרים של שיאומי, גם לרדמי נוט 7 יש סים כפול – מה שמאוד נוח למשל כאשר נוסעים לחו"ל עם כרטיס סים בינלאומי. ניתן להשתמש בשני כרטיסי SIM או בכרטיס SIM + כרטיס זיכרון.

למכשיר נפח אחסון של 128 ג'יגה עם זיכרון עבודה של 4 GB RAM.

לפני מספר חודשים סקרנו כאן במדור בדיקת מוצרים בפואנטה את המכשיר, כולל השוואת מצלמת שיאומי רדמי נוט 7 עם מצלמות של מכשירים אחרים – יקרים יותר. התוצאה הייתה מפתיעה לטובה. היכנסו אל סקירת שיאומי רדמי 7 והתרשמו בעצמכם.

שיאומי רדמי נוט7

דרך אתר Banngood אפשר להזמין את המכשיר במחיר רצפה, לאחר הזנת קוד הקופון BG8N7128.שימו לב – יש גם ביטוח מס!

אתר Banggood (באנגוד) מציע גם ביטוח מס – ומומלץ לרכוש אותו. ביטוח מס הוא ביטוח שמיועד למוצרים שמחירם מעל 75 דולר, אשר לפי החוק בישראל חייבים בתשלום מס בישראל. הלקוח משלם כמה עשרות דולרים – מראש כביטוח, ואז  מקבל החזר על המס במידה שהוא נדרש לשלם מס על המוצר שרכש.

בעת ההזמנה – בטלו את ביטוח השבר במסך (הוא לא רלבנטי לישראל).

כך תזמינו שיאומי רדמי נוט 7 ב-680 שקל

  • לאחר הכניסה לקישור הזמנת שיאומי REDMI NOTE 7 בנפח 128 ג'יגה, הזינו את קוד הקופון BG8N7128.
  • אל תשכחו לבטל את ביטוח השבר במסך.
  • סמנו וי בתיבות ביטוח מס וביטוח משלוח

לחצו כאן להזמנת שיאומי REDMI NOTE 7

 1
נגישות