השוואת חבילות סלולר: גם רמי לוי השיק חבילת 80 ג'יגה, כמו We4G. מי משתלם יותר? - פואנטה

השוואת חבילות סלולר: גם רמי לוי השיק חבילת 80 ג'יגה, כמו We4G. מי משתלם יותר?

רמי לוי מבטל את חבילת ה-40 ג'יגה ב-20 שקל, מייקר את חבילות הסלולר שלו ובמקביל מגדיל משמעותית את נפח הגלישה בהן. האם חבילות הסלולר של רמי לוי משתלמות?

‏עד לא מזמן אפשר היה לרכוש אצל רמי לוי חבילת סלולר של 40 ג'יגה בכ-20 שקל בחודש, אבל בעקבות החבילה החדשה של חברת We4G, רמי לוי משנה את החבילות. בפועל, רמי לוי מייקר את חבילות הסלולר שלו, אבל עדיין מקפיד להציע מחירים נמוכים, ובעיקר מנסה להתמודד עם גיוס הלקוחות החיובי שמציגה חברת We4G, שהשיקה חבילה לכל החיים בנפח 80 ג'יגה במחיר של 33 שקל.

אז מה כוללות חבילות הסלולר ברמי לוי כעת?

  • 80 ג'יגה בכ-33 שקל לחודש למשך שנה: בתום שנה המחיר עולה ב-10 שקלים לכ-42 שקל בחודש.
  • 50 ג'יגה בכ-26 שקל לחודש למשך שנה: בתום שנה המחיר עולה ב-10 שקלים לכ-36 שקל בחודש.
  • 15 ג'יגה בכ-20 שקל לחודש למשך שנה: בתום שנה המחיר עולה ב-10 שקלים לכ-30 שקל בחודש.

כל החבילות כוללות 5000 דקות שיחה ו/ או 2000 שיחות ו-5,000 מסרונים (המוקדם מביניהם).

בכל החבילות יש עלויות נלוות חד פעמיות – דמי מעבר חד פעמי לחבילה של כ-30 שקל או דמי חיבור למצטרף של כ-50 שקל.השינוי בחבילות הסלולר ברמי לוי לא מגיע בחלל ריק. התחרות בין חברות הסלולר עזה מאוד, במיוחד בגלל חברת We4G מבית אקספון, שנכנסה לענף לפני שנה בדיוק עם קונספט של "חבילה לכל החיים" במחיר נמוך ונפח גלישה גבוה. במקביל לגיוס המנויים המאוד מוצלח של We4G, רואים חולשה של החברות הגדולות, בעיקר פרטנר וסלקום – אשר ייקרו את המחירים לפני מספר חודשים (סלקום ייקרה תעריפים ובעקבותיה 012 מובייל מבית פרטנר העלתה מחירים גם היא).

וואווי P30

נכון לעכשיו, חברות הסלולר עושות מאמצים גדולים כדי לגייס מנויים מבלי להוריד את מחירי חבילות הסלולר למחירי רצפה.

כפי שפורסם רק אתמול כאן במדור הסלולר של פואנטה, 012 מובייל החלה להציע חבילת סלולר ב-39 שקל בחודש, שבה ניתן החזר על התשלום החודשי באמצעות תווי שי של BUyMe.

גולן טלקום מצדה מציעה 50 ג'יגה ב-29 שקל בחודש – וכמו We4G, היא משחקת על הרעיון של מחיר קבוע. חבילת הסלולר הזו בגולן טלקום מוגדרת כחבילה "ללא הגבלת זמן", ומאחר שרוב הצרכנים לא זקוקים לחבילה של 80 ג'יגה, ייתכן שבהתלבטות בין We4G לרמי לוי, עדיף להם לבחור דווקא בגולן טלקום.

מצעים כיתן

הוט מובייל, מצדה, לא מציעה כרגע תחרות הולמת לחבילות הסלולר של רמי לוי, גולן טלקום או We4G, ואפילו לא מציגה יצירתיות דומה לזו של 012 מובייל. למעשה, הוט מובייל כרגע מציעה חבילת סלולר של 50 ג'יגה ב-כ-40 שקל בחודש וחבילת סלולר של 100 ג'יגה בכ-50 שקל לחודש, כך שהמתחרות יותר אטרקטיביות ממנה.

זהירות מאותיות קטנות דוגמת החבילה בסלקום

כפי שפרסמנו כאן בפואנטה, אחת הדרכים של סלקום להתמודד עם התחרות היא לחזור לאותיות קטנות ולניסוחים מעורפלים שמבלבלים את הצרכנים.

כך למשל היא מציעה חבילת סלולר מבלבלת שבה לא כתוב כי המחיר עולה כעבור שנתיים, אלא ש"הגלישה מתייקרת כעבור שנתיים". כל הפרטים – בכתבה המלאה על האותיות הקטנות בסלקום.

קראו עוד כתבות בפואנטה:

השוואת חבילות סלולר 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות