חבילת הכול כלול ברמי לוי ב-20 שקל - נפח גלישה גבוה ומחיר שלא מזנק. זה מה שעושה התחרות

בתגובה לתחרות: חבילת הכול כלול ב-20 שקל ברמי לוי, עם נפח גלישה גבוה

חבילת הכול כלול ברמי לוי

רמי לוי לא אוהב להיות הרבה זמן מחוץ למשחק, כך שזה היה רק עניין של זמן עד שיציע חבילת הכול כלול במחיר נמוך, שיציב תחרות הן לחברת הסלולר החדשה We4G והן למבצעים של הוט מובייל, 012 מובייל וגולן טלקום.

הבוקר מכריזה חברת רמי לוי תקשורת על מבצע חדש: חבילת הכול כלול עם 40 ג'יגה גלישה ב-20 שקל בחודש בלבד, למשך שנה.

מדובר במחיר מעולה לנפח גלישה שהוא די והותר עבור כל משתמש, אבל הדבר הלא פחות חשוב הוא המחיר שאליו תעלה החבילה בתום שנה: כ-29 שקל בחודש – לכל החיים.
[ninja_form id=10]

חבילת הכול כלול ברמי לוי – האם הגלישה מספיקה?

במילים אחרות, מחירה המלא של החבילה הוא מחיר המבצע הנוכחי של גולן טלקום. אמנם החבילה של גולן טלקום היא חבילת גלישה ללא הגבלה, אבל למשתמשים רבים – למעשה, רוב המשתמשים – אין צורך בחבילה ללא הגבלה, כך שחבילה של 40 ג'יגה מספיקה להם בהחלט.

למעשה, בניגוד לחברות הסלולר הגדולות – כל חברות הסלולר הקטנות כמעט הציעו בשבועות האחרונים מבצעים עם חבילות גלישה נדיבות:

כאן בפואנטה פורסמו מספר כתבות על המבצעים ב-012 מובייל, גולן טלקום, 019 מובייל והוט מובייל, ששינתה את תנאי המבצע לאחר הפרסום.המשמעות היא שמשפחה של 5 נפשות יכולה לשלם אצל רמי לוי 100 שקל בחודש על חמישה מנויים במשך שנה עבור חבילת 40 ג'יגה.

המבצע הנוכחי יהיה בתוקף למשך חודשיים, אבל לדברי שלומי גוליאן, סמנכ"ל רמי לוי תקשורת, זו רק הסנונית הראשונה: "השנה נשים דגש רב על שיווק אגרסיבי. היעד שלנו ל-2018 הוא גיוס של 100 אלף מנויים, ואנחנו נגיב לכל הצעה שהשוק יציע בהצעה זולה יותר. זו התחייבות".

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

גלקסי S9 בהנחהמאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות