מה הקשר בין איקאה סייל, כרטיסים לחרמון והתור בסופר-פארם? צרכנות עם פואנטה

מה הקשר בין איקאה סייל, כרטיסים לחרמון והתור בסופר-פארם? צרכנות עם פואנטה

שנת 2019 כבר כאן, ואיתה מחירי החשמל שעלו, מחירי המים שהתייקרו, חוק המזומן שנכנס לתוקף, הקסדות לרוכבי האופניים החשמליים ועוד ועוד. בשבועות האחרונים סיקרנו בפואנטה את כל אלה, וגם את איקאה סייל שנפתח כמדי חצי שנה, את מחירי הכרטיסים לחרמון (כולל ההנחות, כמובן), ואת הקופות האוטומטיות של סופר-פארם ושאר הרשתות. לא שכחנו גם לבדוק מה בדיוק קורה עם מחיר השמנת החמוצה של תנובה ומתי נתחיל לשלם על מזוודה בטיסות ישראייר. הנה הצצה לכתבות האחרונות בפואנטה:

שיאומי בהנחה

איקאה סייל חוזר

כבכל חורף ובכל קיץ, רשת הריהוט איקאה נכנסת לתקופת מכירות סוף העונה ומכריזה על איקאה סייל. הפעם קיימות בישראל כבר ארבע חנויות – איקאה נתניה, איקאה ראשון לציון, איקאה הקריות ואיקאה באר שבע, וברשת מבטיחים שלאור התלונות על בעיות אספקה – צוותי המכירות והשירות תוגברו.

אז מה תמצאו שם? כל הפרטים בככתבה על איקאה סייל >

כרטיסים לחרמון – מה המחירים ואיך משיגים הנחות?

כבר שנים לא זכינו לכמות כזאת של שלג בחרמון בשלב הזה של החורף, מה שהופך את הביקור בחרמון למתבקש במיוחד. אז כמה יעלה בילוי בלבן, החל מכניסה לחרמון, דרך מזחלת אקסטרים או רכבל ועד סקי פס?

מדובר במאות שקלים למשפחה, ולכן מומלץ לחפש (ולמצוא) קופון לחרמון, הטבות דרך מועדוני לקוחות כמו ביחד בשבילך או רמי לוי ועוד.

כל הפרטים – בכתבה המלאה על ההנחות לחרמון >

הנחות לחרמון

עוקץ הקשישים: חברת הלפ פיסי (HELP PC) נקנסת בכ-5.1 מיליון שקל

עוד חברה צפויה לחטוף קנס של מיליונים – הפעם זו חברת הלפ פי סי, ששיווקה בעורמה לצרכנים, בעיקר קשישים, מוצרים מיותרים למחשב.

שיחות המכירה התבססו על הצגת מצגי שווא מטעים ומגוונים, כך למשל, נציגי החברה טענו כי במחשב של הצרכנים נמצא וירוס שמסכן את המחשב, ולכן עליהם לרכוש מוצרים לשם הפעלת המחשב באופן תקין. בנוסף, לעתים הבטיחו לצרכנים טאבלט במתנה, כאשר בפועל הצרכנים חויבו בגינו ללא ידיעתם, ובמקרים אחרים הנציגים מכרו לצרכנים מוצר מחודש ולא חדש.

כל הפרטים – בכתבה המלאה על עוקץ הקשישים – הקנס לחברת HELP PC.

שמנת חמוצה במחיר לא פחות חמוץ

שמנת חמוצה היא מצרך שנמצא כמעט בכל בית ישראלי, בעיקר שמנת חמוצה של תנובה – שנהנית ממונופול בקטגוריה הזאת. למעשה, שמנת חמוצה נחשבת למוצר כה בסיסי, עד כי היא הוכנסה לרשימה המצומצמת של מוצרים שמחירם נמצא בפיקוח. אבל, ויש אבל גדול, רק שמנת חמוצה 15% נמצאת תחת פיקוח מחירים, ומחירה המפוקח הוא כ-2.20 שקל. אז כמה תשלמו על שמנת חמוצה עם פחות אחוזי שומן? התשובה הייתה אמורה להיות פחות מ-2.20. כמה גובה עליה תנובה? כל הפרטים בכתבה על הבקשה לייצוגית נגד תנובה בגין מחיר השמנת החמוצה >


סופר-פארם החלה להציב קופות אוטומטיות

לא רק בשופרסל או ברמי לוי… הקופות האוטומטיות הולכות ותופסות מקום של כבוד בחנויות שונות – וסופר-פארם לא נשארת מאחור. בשמונה חנויות של סופר-פארם הוצבו לאחרונה קופות אוטומטיות, ובשנת 2019 יוצבו קופות בשירות עצמי ב-100 סניפים. מה יעלה בגורל הקופאים והקופאיות? פרטים בכתבה על הקופות האוטומטיות >

טסים בישראייר? בקרוב תשלמו בנפרד על מזוודה

ישראייר מאמצת את מודל הלואו קוסט. בקרוב תוכלו לבחור אם לטוס עם או בלי מזוודה, ולשלם בהתאם. גם על יתר המרכיבים, כמו בחירת מושב, ייגבה תשלום בנפרד.
כל הפרטים והמחירים: בכתבה על ישראייר כחברת לואו קוסט >

חובת חבישת קסדה לרוכבי אופניים חשמליים

רוכבי אופניים חשמליים בכל גיל ובכל מקום צריכים מעתה לחבוש קסדה – וזאת בניגוד לחוקים שהיו תקפים עד כה. החלטה זו היא חלק מרפורמה שכוללת כמה נדבכים שמטרתם להסדיר את הרכיבה באופניים החשמליים, שכוללת, בין היתר, חובת טסט ייעודי לרוכבי אופניים חשמליים.

כל הפרטים – בכתבה המלאה על הקסדות לרוכבי אופניים חשמליים >דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות