חבילת סלולר מחו"ל במחיר מפתיע, קרם הגנה נגד מדוזות והנחות על הדלק: תזכורת לחדשות הצרכנות

חבילת סלולר מחו"ל במחיר מפתיע, קרם הגנה נגד מדוזות והנחות על הדלק: תזכורת לחדשות הצרכנות

החל מהוט מובייל שמציעה חבילת סלולר משולבת לארץ ולחו"ל, דרך הטריק הישן שעדיין עובד בין מדפי הסופר, ועד התייקרות הדלק עבור חלק מהצרכנים – הרבה כתבות מעניינות פורסמו בימים האחרונים בפואנטה וכדאי להתעדכן בהן

מספר הישראלים שטסים לחו"ל הולך ועולה, וכך גם ההוצאה שלהם על גלישה מהסלולרי בחו"ל – כך שאין פלא שזה אחד הנושאים החמים שסוקרו בפואנטה בימים האחרונים.

בנוסף, האם נשלם על הדלק יותר או פחות, פער המחירים הגדול שרוב הצרכנים לא מודעים אליו כשהם קונים גבינה זהה מהמדף או מהמעדנייה, תכשיר ההגנה החדש של life שמבטיח הגנה ממדוזות, מחירי תרופות המרשם שצפויים לרדת ועוד שורה של נושאים צרכניים מעניינים. הנה תזכורת:

הוט מובייל מציעה חבילת סלולר שכוללת גם שימוש בחו"ל

בהוט מובייל הקפידו בחודשים האחרונים להציע מבצעים אטרקטיביים מאוד – אך הם נגעו למחירים כאן בארץ. השבוע השתנתה האסטרטגיה והוט מובייל הכריזה על "החו"ל כלול" – חבילת סלולר שמשלבת שירותי סלולר בארץ ובחו"ל, במחיר חסר תקדים בענף – כ-50 שקל בחודש.

מה נפח הגלישה בארץ ובחו"ל? כל הפרטים בכתבה המלאה על חבילת חו"ל בהוט מובייל >

מתעצלים לעמוד בתור למעדנייה? גבינה ארוזה עולה כמעט פי שניים מגבינה במשקל

נכון שהכי נוח לשוטט עם העגלה בין מדפי הסופר, להושיט את היד ולקחת גבינת עמק או מוצרלה ארוזה, אבל שימו לב כמה עולה לכם הנוחות – ואולי תוכלו לחסוך עשרות שקלים בחודש עם קצת סבלנות ועמידה בתור.

היכנסו לכתבה המלאה וראו את פערי המחירים בין גבינה ארוזה לגבינה זהה במשקל >

התרגלתם לתדלק בהנחה? כדאי שתדעו את זה

מאות אלפי חברי מועדון הצרכנות "ביחד בשבילך" קיבלו לאחרונה הודעה כי ההנחה שקיבלו עד כה על תדלוק בתחנות סונול צפויה להיפסק. גם חברי מועדון מפתח דיסקונט לא יוכלו יותר לתדלק בהנחה בסונול.

מה הסיבה ומה הצפי ביחס למועדוני צרכנות אחרים? כל הפרטים – בכתבה המלאה על סוגיית ההנחות בתדלוק >


איך עובד תחליב ההגנה של לייף שמבטיח הגנה ממדוזות?

סופר-פארם הרחיבה לאחרונה את קו מוצרי ההגנה מהשמש ומציעה תכשיר מעניין – תחליב הגנה שימנע גם צריבת מדוזות. בחברה אומרים שהוא נבדק ונחקר, ומבוסס על נוסחה שהוכיחה את עצמה.

אז איך בדיוק נקבל חסינות ממדוזות וכמה עולה התכשיר? פרטים בסקירה על תכשירי Life Sun החדשים >

 

סל היריון בלאומית: מקיף, רחב ועולה הרבה פחות

כל קופות החולים מציעות סל היריון, וללא ספק מדובר באחד השירותים הקריטיים ביותר עבור מבוטחות בהיריון ואחרי לידה.

השוואה שמתייחסת הן להיקף הכיסוי והן לסכום החודשי שמשלמות המבוטחות, מגלה את יתרונות סל היריון בלאומית (תוכן מקודם).

מחירי תרופות המרשם יירדו – ומי רב על הקרדיט?

יש לא מעט ישראלים שמוותרים על תרופות פשוט כי הן יקרות להם מדי.

בשנים הקרובות יירדו מחירי תרופות המרשם בהדרגה, וזאת כתוצאה מעבודה משותפת של משרדי הבריאות והאוצר.

אין ספק שמדובר בבשורה חשובה עבור כלל הצרכנים בישראל – כי מי מאיתנו לא זקוק לפעמים לתרופה…? אבל מה שבלט יותר מאשר חשיבות ההודעה עצמה, היה הקרב על הקרדיט, כפי שבא לידי ביטוי בכתבה המלאה על הורדת מחירי התרופות >

בקרוב: חובת מענה אנושי תוך 6 דקות בכל החברות

אם היינו מחברים את כל השעות שאנחנו ממתינים על הקו לחברות שונות, היינו מגיעים כנראה לתקופת חיים לא קצרה… לפני כמה שנים נחקק חוק 3 דקות, שחייב חלק מהחברות הישראל לספק מענה תוך 3 דקות – אבל החוק הזה לא היה מספיק יעיל, משום שהפתרון שמוצע ללקוחות הוא שנציג החברה יחזור אליהם טלפונית, ובשורה התחתונה, רבות מהפניות של הלקוחות מסתיימות במפח נפש.

הצעת חוק של ח"כ  איתן כבל, יו"ר ועדת הכלכלה, אמורה לחלץ את הצרכנים מהתייבשות על הקו. כל הפרטים על ההצעה ועל המתנגדים – בכתבה על חוק המענה האנושי >

כל הפרטים על הכללים המחמירים שיחייבו את חברות התקשורת להפסיק להשמיע לנו פרסומות בזמן שאנחנו ממתינים – בכתבה על זמני המענה בחברות התקשורת >

 

שוקלים לעבור מאייפון לגלקסי S9, אבל חוששים? כך עושים זאת

צרכנים רבים, גם כאלה שהיו נאמנים לאייפון במשך שנים, מוצאים את עצמם בהתלבטות בבואם להחליף את המכשיר. הדגמים החדשים של האייפון, ובמיוחד אייפון X, יקרים מאוד וגם מביאים איתם כמה שינויים שלא כולם רוצים לאמץ.

מן הצד השני עומד מכשיר מעולה, סמסונג גלקסי S9, שמגיע בכמה גרסאות ומציע חוויית שימוש מצוינת – וטווח המחירים שלו שפוי יותר.

אז מה יקרה לכל אנשי הקשר, התמונות והמידע ששמור באייפון…? כל הפרטים בכתבה על המעבר מאייפון לגלקסי S9 (תוכן מקודם) >

ניו יורק תיפרד מקשיות הפלסטיק?

הצעת חוק מעניינת וחשובה עולה בימים אלה לדיון בעיריית ניו יורק: איסור להגיש משקאות עם קשיות פלסטיק במסעדות, בתי קפה ובאצטדיונים.

מה עומד מאחורי ההצעה ואילו חלופות מוצעות לצרכנים?

הפרטים בכתבה על חוק קשיות הפלסטיק בניו יורק >


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות