שחקנים מכל העולם טסו לשיקגו לפסטיבל פוקימון גו, ונתקעו בלי חיבור לאינטרנט. עכשיו הייצוגית

שחקנים מכל העולם טסו לשיקגו לפסטיבל פוקימון גו, ונתקעו בלי חיבור לאינטרנט. עכשיו הייצוגית

השחקנים שילמו כדי לטוס וכדי להיכנס לפסטיבל, ולא מסתפקים בפיצוי שמציעה החברה

שחקנים מכל רחבי ארצות הברית וגם ממדינות אחרות, כמו יפן למשל, טסו בשבוע שעבר במיוחד לפסטיבל של פוקימון גו (Pocemon Go) בשיקגו.

במהלך הפסטיבל החברה אמורה הייתה לפתוח עבורם תכונות ופעולות ייחודיות לאירוע, כאשר הם היו אמורים לשחק יחד תוך שההישגים שהם משיגים משפיעים גם על שחקני פוקימון ברחבי העולם. מדובר בפסטיבל ראשון וחגיגי מבחינת החברה, כאשר גולת הכותרת הייתה אמורה להיות ההזדמנות לתפוס פוקימון נדיר.

מי שמתמצא מעט במשחק – שבשנתיים האחרונות הצליח לחבר אליו צעירים ומבוגרים מכל העולם – יודע שתפיסת פוקימון נדיר היא משאת חייהם של השחקנים המכורים.

לכן, כאשר אותם שחקנים הגיעו מכל קצוות העולם וגילו שכלל אינם יכולים להתחבר לרשת ולאפליקציה – האכזבה הייתה גדולה, גדולה  מאוד.

נראה שמארגנת הפסטיבל, חברת Niantic, לא נערכה כראוי לכמות המבקרים, וכך גם ספקיות הסלולר. התוצאה הייתה תורים ארוכים בכניסה למתחם – וגם מי שכבר הצליח להיכנס, גילה שאינו יכול להתחבר.

כדי להרגיע את הרוחות ולפצות את הקהל ששילם עבור האירוע, כולם קיבלו החזר של 20 דולר עבור הכרטיס, שובר של 100 דולר למימוש במשחק ותוספת של פוקימון חדש (Legendary Poekemon) לחשבון שלהם, אך רבים מהם לא מסתפקים בפיצוי הזה.

כאמור, לא מעט מהשחקנים שילמו על כרטיס טיסה במיוחד כדי להגיע.

כעת מגישים כ-25 מהם בקשה לתביעה ייצוגית נגד המארגנת, כדי לקבל פיצוי על הוצאות הנסיעה.

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות