מתנות לחג, בילויים, בגדים ומתנות - כך תוזילו את ההוצאה המשפחתית על פסח

מתנות לחג, בילויים, בגדים ומתנות – כך תוזילו את ההוצאה המשפחתית על פסח

מ-10% על קיאקים בירדן ועד 30% הנחה בהונגימן: פסח מביא איתו הרבה הוצאות, ויש דרכים לצמצם אותן

הילדים בחופש, וגם חלק מההורים – מה שאומר הרבה מאוד הוצאות על בילויים, שמתווספות על הוצאות החג האחרות כמו אירוח, מזון, אוכל ובגדים.

נראה שאף משפחה בישראל לא תצליח לפסוח על החג הזה מבלי להגדיל את הוצאותיה, אבל אפשר לנסות לצמצמן.

כך למשל, מאחר שההוצאה על מזון גדלה מאוד בימים אלה, שקלו להשתמש בתווי השי שקיבלתם מהעבודה (אם קיבלתם) לצורך זה, ולא לשמור אותם בארנק למועד מאוחר יותר. משאל שערכתי בקרב כ-100 נשאלים גילה שאכן כמחצית מהישראלים עושים זאת. לא כולם יודעים, אבל כיום רשתות המזון מחויבות לכבד את התווים ב-100% מערכם.

מעבר לכך, הנה עוד דרכים:

בילויים ואטרקציות

סרטים: רצוי שלא להגיע לקולנוע ברגע האחרון. דרך חברות האשראי ומעדוני הצרכנות אפשר להשיג בדרך כלל כרטיסים ב-1+1 או כרטיסיות. כך למשל, בגלובוס מקס יש מבצעי 1+1 דרך אמריקן אקספרס וברב-חן ויס פלאנט יש מבצעי 1+1 דרך ישראכרט. בעלי כרטיס אשראי כאל יכולים לקנות חבילת קולנוע זוגית בהנחה.

אקסטרים ובילויים בשטח: כמעט לכל אטרקציה בחוץ אפשר להשיג הנחה – החל מראפטינג בנהר הירדן (10% לעמיתי מועדון הצרכנות הוט), דרך טיסה בטרקטורון מעוף באקסטרים ישראל ועד טיסה בבלונים פורחים (7% הנחה דרך מועדון הוט).

דרך אתר קופונופש אפשר לקבל 10% הנחה על מגוון פעילויות, למשל טיולי אופניים של "אופק בשטח" בבית לחם הגלילית.

קמפינג וטיולים: מאחר שזו גם התקופה שבה מתחילה עונת הקמפינג וטיולי השטח, מומלץ לחפש את ההנחות גם בחנויות המטיילים. כך למשל, דרך ישראכרט אפשר לקנות מכנס מטיילים ברשת "למטייל" ב-180 שקל במקום ב-370 שקל, ודרך מועדון הצרכנות הוט אפשר לקבל 5% על קניות ברשת ריקושט.

הצגות, פסטיבלים ותערוכות: שוב, גם כאן אפשר להשיג כרטיסים במבצעי 1+1 דרך חברות האשראי. המשמעות היא לא בהכרח של שני כרטיסים במחיר אחד, כי לעתים החברות מעלות את מחיר המחירון כדי לייצר תחושה של הנחת ענק, אך עדיין מדובר בהטבה נאה. כך למשל בישראכרט מציעים כרטיסים לתאטרון אורנה פורת ב-1+1, ובלאומי קארד מציעים 1+1 על כרטיס למוזיאון הילדים בחולון.

פארקים ופארקי מים: דרך לאומי קארד אפשר לרכוש כרטיסים ב-1+1 בלונה פארק וסופרלנד, וכן להיכנס בהנחה לפארק תמנע שבאזור אילת. דרך כאל אפשר לקנות כרטיס לספארק המים ימית ב-52 או 75 שקל, במקום ב-106 שקל.

מומלץ גם להיכנס לאתר קופונופש ולמצוא שוברי הנחה.

ביגוד, הנעלה וטיפוח

בימים אלה שכולם מחפשים בגידם לחג והקולקציות בחנויות הן קולקציות חדשות ללא הנחות, כדאי לחפש בכל זאת את מבצעי תחילת העונה – ויש כמה כאלה.

בנוסף, דרך חברות האשראי אפשר לקבל הנחות. כך למשל, דרך הארנק הדיגיטלי של כאל אפשר לרכוש ב-70 שקל שובר כספי בשווי 100 שקל לרשת הוניגמן ודרך ישראכרט אפשר לקנות נעלי בובה לילדות ברשת פפאיה ב-80 שקל וכו'.

ברשתות הפארם מציעים בשמים רבים במחיר של 99 שקל לבושם ובמבצעים אחרים, ומי שחבר במועדוני צרכנות שונים יכול לנצל גם הוא הנחות, כמו 5% הנחה ברשת אפריל במועדון הצרכנות הוט.

מתנות ומוצרים לבית

בתחום כלי הבית ובתחום מוצרי החשמל העונה הזאת היא עונה לוהטת במיוחד. 

כך למשל, ברשת הרמוניה לבית נמכר סט כלי בישול טפלון 7 חלקים + תחתית אינדוקציה בכ-150 שקל במקום ב-350 שקל, ברשת פוקס הום מציעים 50 שקל הנחה על קנייה ב-250 שקל ועוד וברשת מוצרי החשמל סוויטץ' מציעים מבצע של מוצר חשמלי שני בשקל אחד. 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות