מהיום ולמשך חצי שנה: שירות נטפליקס ניתן חינם למנויי פרטנר TV. אחר כך המחיר עולה ללא סבסוד

מהיום ולמשך חצי שנה: שירות נטפליקס ניתן חינם למנויי פרטנר TV. אחר כך המחיר עולה ללא סבסוד

במשך חודשי המבצע חבילה כולל נטפליקס באיכות HD תעלה כ-70 שקל בחודש, ואחר כך תתייקר ב-20/30/40 שקל בהתאם למנוי. ומה קרה לשת"פ שהובטח בהשקה?

שירות הטלוויזיה של פרטנר TV, שהושק לאחרונה, אמור היה להגיע בשתי דרגות מחיר: האחת חבילה רגילה ב-70 שקל לחודש, והשנייה חבילה שכוללת את נטפליקס ב-90 שקל לחודש.

היום מסתבר שלא תהיה חבילה של פרטנר ונטפליקס ב-90 שקל. 

במקום זאת, לקוחות חדשים וקיימים יקבלו את נטפליקס חינם בגרסת HD למשך חצי שנה – כחלק מהחבילה שמחירה כ-70 שקל בחודש. אחר כך הם ישלמו עוד מינימום 30 שקל בחודש על שירותי נטפליקס – בדיוק כמו מנויי נטפליקס שאין להם פרטנר TV. 

זאת, במקום לשלם על נטפליקס תוספת של 20 שקל בלבד במסגרת הטבה שהייתה אמורה להינתן למנויי החבילה המשולבת של נטפליקס ופרטנר TV.

במילים אחרות, למנויי פרטנר TV לא תהיה שום הנחה אם יבחרו להוסיף את שירות נטפליקס לחבילה – והמחיר יהיה זהה למנויי נטפליקס רגילים. היתרון היחיד, לאחר שיחלפו 6 חודשי שירות חינם של נטפליקס בפרטנר TV, יהיה בעובדה שבשלט של פרטנר TV יש כפתור ייעודי לנטפליקס והאפליקציה מובנית בשירות.

בכל מקרה, נכון לעכשיו שירות נטפליקס מוצע חינם לחצי שנה לכל התצורות של חבילות פרטנר TV למשך חצי שנה – גם אלה שכוללות אינטרנט: שירות הטלוויזיה פרטנר TV, באנדל (פרטנר TV+ אינטרנט) וטריפל (פרטנרTV+ אינטרנט+ קו ביתי). קבלת ההטבה תתבצע עם התקנת השירות בבית הלקוח.

כדי לצפות בתכני נטפליקס, המשודרים באיכות HD, יש ללחוץ על הכפתור בשלט. לקוחות קיימים יכולים להצטרף באתר פרטנר, ללא צורך בפניה למוקד הטלפוני או למרכזי השירות לקבלת ההטבה. הזיהוי באתר ייעשה באמצעות שם המשתמש והסיסמא של מנוי פרטנר TV, שנמסר ללקוח בהודעת SMS עם התקנת הממיר.

ההטבה מיועדת גם למנויים קיימים של נטפליקס שיצטרפו לפרטנר TV.

כזכור, לפני כחודש בישרה חברת נטפליקס על כניסה לישראל, הבאה לידי ביטוי בהתאמת השירות לעברית, חיוב בשקלים ועוד. מנוי לנטפליקס עולה כ-30 שקל בחודש, כאשר הוא מספיק נגישות לתוכן עשיר בהתאמה אישית, וצפייה בכל מקום ובכל זמן.

במסיבת העיתונאים לרגל ההכרזה, אמרו נציגי נטפליקס ששיתוף הפעולה עם פרטנר במסגרת שירות פרטנר TV הוא הראשון בישראל, אך לא יהיה היחיד. 

פרטנר מצדה מציעה שירות טלוויזיה מגוון ומאוד מודולרי. השירות כולל ערוצים חיים (ערוץ 2, 10, 11 וכו') וכן אלפי שעות VOD.

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

אפשר לצפות בתכני כל הערוצים עד שבועיים אחורנית באמצעות Catch Up מהטלוויזיה ומהנייד, ממיר 4K, ויש גישה ישירה מהשלט לתכני נטפליקס ויוטיוב.

כחלק אינטגרלי מהממשק, אפשר גם להוריד תכנים מגוגול PLAY.

מחירי פרטנר TV:

  • מ-70 שקל בחודש – שירות טלוויזיה רגיל, בלי נטפליקס. כעת במבצע – 70 שקל לחודש לחצי שנה, כולל נטפליקס.

  • מ-100 שקל בחודש – שירות טלוויזיה כולל נטפליקס.

  • כ-130 שקל בחודש – חבילת טלוויזיה+ אינטרנט (ספק+ תשתית עד 100 מגה)

  • כ-130 שקל בחודש – חבילת טריפל הכוללת טלוויזיה, אינטרנט (ספק+ תשתית עד 40 מגה) וקו טלפון ביתי.

מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות