המלצות צפייה בנטפליקס בדצמבר: המכשף, אבודים בחלל ועוד

המלצות צפייה בנטפליקס בדצמבר: המכשף, אבודים בחלל ועוד

מדע בדיוני או הכנסיה הקתולית? המלצות הצפייה בנטפליקס לדצמבר כוללות מגוון סרטים וסדרות מכל רחבי העולם, החל מאבודים בחלל 2 ועד המכשף

מה לראות בנטפליקס

להמלצות צפייה בנטפליקס במרץ 2020 לחצו כאן

דצמבר 2019 הוא הראשון שבו נטפליקס מתמודדת לראשונה עם התחרות החדשה במלוא עוצמתה. כפי שדיווחנו כאן במדור הטלוויזיה של פואנטה, שני שירותי סטרימינג הושקו בנובמבר האחרון – שירות אפל TV פלוס (של חברת אפל) ושירות דיסני פלוס (של חברת דיסני). שני השירותים הללו זולים מהשירות של נטפליקס, והם גם לא יהיו האחרונים להיכנס לזירה הזאת. המענה של נטפליקס לא מגיע מגזרת המחיר, כך שהיא חייבת להציע תוכן טוב ומגוון שימנע נטישת מנויים. אז מהן הסדרות המומלצות בנטפליקס בדצמבר ומהם הסרטים בנטפליקס לחודש הקרוב? הנה הצצה לכמה המלצות צפייה בנטפליקס:

סדרות בנטפליקס

המכשף (The Witcher)

לקראת סוף החודש ישודר הפרק הראשון בסדרת המקור של נטפליקס, המכשף (The Witcher), אשר יצר לורן שמידט היסריך על בסיס סדרת ספרים. במרכז הסדרה עומד גראלט המכשף, צייד מפלצות שעבר מוטציה, אשר נאבק באנשים שהם הרבה יותר אכזריים מחיות, ומתחבר אל נסיכה צעירה שיש לה סוד מסוכן, ואל קוסמת רבת עוצמה.

20.12.19

אבודים בחלל (Lost in Space) – עונה 2

בעונה הראשונה בני משפחת רובינסון נחתו נחיתת אונס בכוכב לכת מרוחק ומצאו עצמם במלחמת הישרדות קשה כדי לברוח ממנו. הסכנות עוטפות אותם מכל עבר גם בעונה השנייה שבה הם עדיין אבודים בחלל.

בכיכובם של מולי פרקר, טובי סטיבנס, מקסוול ג'נקינס.

עלייה לשידור: 24.12

כתום זה השחור החדש (Orange Is the New Black): עונה 5

בנטפליקס ישראל יחלו לשדר את עונה 5 של "כתום זה השחור החדש". מדובר בעונה ששודרה כבר לפני שנתיים. הסדרה למעשה כבר הסתיימה עם תום עונה 7 בחודש יולי האחרון. "כתום זה השחור החדש" היא סדרת מקור של נטפליקס ואחת הפופלריות שלה. הסדרה המתמקדת באישה ניו-יורקרית מיוחסת המוצאת את עצמה בכלא נשים, לאחר שפשע ישן מתגלה פתאום. לאורך העונה החמישית האסירות מתחוללת בכלא מהומה שבמרכזה מאבק אלים בין האסירות לבין הסוהרים.

עלייה לשידור: 9.12.

Los Briceños

מה דעתכם על סדרה קולומביאנית? היכולת להיחשף לסדרות בשפות שונות ממדינות שונות היא אחד היתרונות הבולטים של נטפליקס. במרכז הסדרה Los Briceños עומדת נערה בת 16, בתו של נהג משאית, הנכנסת להריון בגיל 16 ומסולקת מהסביבה בשל התעקשותה להסתיר את שם האב. בתוך חברה גברית ומפלה, היא נאלצת לפלס את דרכה ולמצוא את מקומה.

עלייה לשידור: 4.12.

המגפה (The Chosen One), עונה 2

העונה השנייה של הסדרת הברזילאית המצליחה המופקת ע"י נטפליקס עולה לשידור זמן קצר לאחר שהעונה הראשונה הסתיימה. בעונה זו העולם החיצון מגיע לאגואזול ולאזור פנטנל שהיה סגור בפניו בעבר. הרופאים חוזרים אל הכפר, ועיתונאית מבטיחה לספר את סיפורו של הנבחר.

עלייה לשידור: 6.12.19

את (You), עונה 2

לקראת סוף החודש תשוב לעונה שנייה דרמת המתח YOU. בעונה הראשונה התוודענו אל מנהל חנות הספרים השרמנטי, אשר מפתח אובססיה לסופרת. בעונה השנייה ג'ו מסתתר מהאקסית שלו בלוס אנג'לס. האם יצליח להתמודד עם עברו ולהתחיל מחדש, הפעם עם האישה הנכונה?

עלייה לשידור: 26.12.19.

סרטים בנטפליקס

מחתרת השישה (6 Underground)

סרט המקור של נטפליקס, בכיכובו של ראיין ריינולד, מתמקד באדם שזייף את מותו ויצר מחתרת של מספר אנשים ממקומות שונים בעולם, אשר מגייסים את הכישורים המיוחדים שלהם למען מטרה אחת: למחוק את העבר שלהם כדי לשנות את העתיד.

עלייה לשידור: 13.12.19

האפיפיורים (The Two Popes)

עולמם של האפיפיורים תמיד מסקרן. הסרט, בכיכובם של אנתוני הופקינס וג'ונתן פרייס, מספק מבט אינטימי על נקודת מפנה בהיסטוריה של הכנסייה הקתולית.

במאי: פרננדו מירליס.

עלייה לשידור: 20.12.19.

סיפור נישואים (Marriage Story)

דרמה עוצמתית ומלאת חמלה על נישואים שמתפרקים ועל משפחה שנשארת ביחד, בבימויו של היוצר שהיה מועמד לפרס האוסקר, נואה באומבך.

עלייה לשידור: 6.12.19.

netflixדפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות