מחפשים רעיון שיהפוך את האירוע שלכם למיוחד? כך תבחרו אמן חושים לאירועים

אמן חושים לאירועים פרטיים ועסקיים – מה חשוב לדעת?

כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה הכי מיוחד, הכי מעניין והכי מהנה, אבל לא כל אחד יודע איך לעשות זאת. נדמה לכם שחשבתם כבר על הכול, אבל על זה אולי לא חשבתם – אמן חושים. אז איך בוחרים אמן חושים לאירועים? פרטים בכתבה

אמן חושים לאירועים

(תוכן מקודם)

מופע אומנות חושים הוא מופע שמצליח להשאיר את האורחים שלכם פעורי פה ולהפוך את האירוע שלכם בלתי נשכח.

אם גם לכם נמאס כבר מאירועים שגרתיים ומתחשק לכם להיות מיוחדים, מופע אמן חושים לאירועים הוא התשובה. המשיכו לקרוא ותוכלו למצוא כאן מידע שימושי על המופע, על התאמתו לאירוע שלכם ועל בחירה נכונה של אמן חושים מומלץ.

כיצד מתנהל מופע אומנות חושים באירועים?

רובנו מכירים את אמני החושים בעיקר מתוכניות טלוויזיה. כאשר מזמינים אמן חושים לאירועים האופי של המופע יהיה דומה מאוד לתכנים בהם צפיתם בטלוויזיה אך טוב יותר. פעמים רבות, כשאנחנו צופים באמני החושים בתכניות טלוויזיה אנחנו לא מאמינים למראה עינינו, ובטוחים כי מדובר בטריקים של צילום או עבודת עריכה טובה. כאשר אמן החושים מבצע את קסמי הטלפתיה וקריאת המחשבות אל מולכם, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר באומנות חושים ברמה גבוהה לכל דבר.


מופע אומנות החושים של אסף סלומון מלווה אתכם במהלך האירוע כולו. האורחים במתחם קבלת הפנים מקבלים טעימה ראשונה מהצפוי להם עם טריקים וקסמים משעשעים. כך למעשה אנו יוצרים אצל האורחים ציפייה לקראת המופע הצפוי.

מה כולל המופע?

אמן חושים מומלץ לאירועים יהיה בראש ובראשונה אמן חושים שיודע להתאים את עצמו ואת המופע לאופי של האירוע. אסף סלומון כאמן חושים מקצועי ומנוסה מביא עמו אל כל מופע כריזמה, חוש הומור, סבלנות, אדיבות, אינטליגנציה, יכולת אלתור ובעיקר, יחסי אנוש טובים. את המופע אפשר להרכיב גם מאומנות חושים וגם ממופע קסמים. ברוב המקרים, שילוב בין השניים הוא שילוב מנצח. התכנים של המופע מותאמים לגילאי האורחים, לאופי האירוע, למאפיינים של הקהל ולהעדפה האישית שלכם.

המופע יכלול קסמי טלפתיה, קריאת מחשבות, הפעלה של כוח המחשבה, אומנות חושים ועוד. האורחים יוכלו לקחת חלק פעיל במופע כמתנדבים מהקהל.

בניגוד לאטרקציות אחרות לאירועים, מופע אומנות חושים אכן מסוגל לרתק את הקהל כולו ולהוות אטרקציה מרכזית לכל סוגי האירועים. גם האורחים הסקפטיים ביותר מרותקים למופע ללא אפשרות להבין כיצד מצליח אמן החושים לתעתע בהם ולעקוף את חושים שלהם.

באילו סוגים של אירועים מומלץ מופע אומנות חושים?

אם אתם מחפשים מופע של חדשנות, רעננות, אינטליגנציה והומור, המשיכו לקרוא עוד על המופע של אסף סלומון לאירועים משפחתיים ועסקיים. היכולות הבלתי רגילות של אמן החושים מרתקות ומסקרנות את האורחים. הם ממשיכים לחשוב על המופע גם לאחר תום האירוע. אמן חושים מקצועי מצליח לתעתע בחושים שלנו בצורה שהופכת את המפגש עמו לבלתי נשכח.

אסף סלומון מביא עמו כאמן חושים ישראלי מקצועי ערך מוסף ברמה גבוהה של בידור ויכולות אלתור. המופע אידאלי בעבור אירועים עסקיים בהם תרצו להרשים את האורחים שלכם, לשמור על אווירה פורמלית ובכל זאת להבטיח גם הנאה והומור. גרסה מעט שונה של המופע (קלילה יותר) תתאים לאירועים משפחתיים, מסיבות יום הולדת, ימי גיבוש וכיף, מסיבות לעובדים ועוד.

המופע שתמיד מצליח – איך זה ייתכן?

אמן חושים מקצועי הוא בראש ובראשונה איש מקצוע בעל ניסיון שיודע לקרוא את המאפיינים של הקהל, לצפות את התגובות של הקהל, לאלתר ולהכניס שינויים במופע בזמן אמת.

מופע אומנות חושים מוצלח מתבסס גם על יכולת לקרוא מחשבות וגם על יכולת לקרוא את הצרכים והציפיות של הקהל ושל בעלי האירוע. ההצלחה של אסף סלומון מתבססת על היכולת שלו להתאים נכון בין תכני המופע לבין אופי הקהל ואופי האירוח.

שנים רבות של ניסיון וכישרון גדול מבטיחים שכל אחד מהאורחים שלכם יחזור הביתה עם חיוך גדול וחוויה של פעם בחיים. אתם כמארחים תקבלו כל כך הרבה מחמאות שלא תבינו מדוע לא הזמנתם עד היום מופע אומנות חושים לכל האירועים.

תגובות: 0

נגישות