חצבת גם ברכבת וגם בטיסת אל על - פואנטה

חצבת גם ברכבת וגם בטיסת אל על

כך מתנהגת מגפה? חצבת בטיסות, חצבת באוטובוס, חצבת בגן הילדים, חצבת בבית החולים… ועכשיו גם חצבת ברכבת

חיסון נגד קורונה

יש בחירות, אין בחירות – החצבת לא יורדת מסדר היום.

אחרי ששמענו על פטירת אישה בת 82 בירושלים, על מספר ילדים חולים ביישוב חריש ועל חצבת במספר טיסות של אל על ובמספר קווי אוטובוס, כעת מגיעה החצבת גם לרכבת.

משרד הבריאות הודיע לציבור על חשיפה לחולה חצבת בקרב נוסעים ברכבת ישראל אשר נסעו בתאריך 25.12.2018 מאשקלון בשעה 07.29 לת"א האוניברסיטה ומהאוניברסיטה בשעה 16.00 לאשקלון.

נוסעים אשר נולדו משנת 1957 ואילך ואינם מחוסנים בשתי מנות נגד חצבת מוזמנים לפנות בהקדם ללשכת הבריאות הקרובה למקום מגוריהם על מנת לברר את הצורך בקבלת חיסון.

אתמול הודיע משרד הבריאות על חשיפה לחולה חצבת בקרב נוסעים בטיסת אל על נוספת. מדובר בטיסה LY 2432 מלרנקה (קפריסין) לתל-אביב בתאריך 20/12/18 (נחיתה בסביבות שעה 17:00).

נוסעי הטיסה שנולדו אחרי שנת 1957 ואינם מחוסנים בשתי מנות חיסון נגד חצבת, מוזמנים לפנות בהקדם ללשכת הבריאות הקרובה ביותר, על מנת לברר את הצורך בקבלת חיסון נגד חצבת.

ניתן לקבל את החיסון עד יום ד' 26/12/18 בערב.

היכנסו לכתבה שפורסמה בפואנטה על החצבת כדי לקבל עוד פרטים על מיקומי חשיפה לחצבת בשבועות האחרונים.

לקבל פרטים על המחלה וסימני הזיהוי – https://www.health.gov.il/Subjects/disease/Pages/measles_faq.aspx

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות