הנחה למדעטק חיפה: כרטיסים מוזלים לכל המשפחה - פואנטה

הנחה למדעטק חיפה: כרטיסים מוזלים לכל המשפחה

כרטיסים מוזלים למדעטק מאפשרים ליהנות מהתערוכות ומהמיצגים המותאמים לכל הגילים בלי לפשוט את הרגל, אז אל תגיעו לקופות בלי לנצל את ההנחה למדעטק חיפה

הנחה למדעטק

בא לי דיגיטלי! מדעטק, המוזיאון הלאומי למדע טכנולוגיה וחלל בחיפה, מציע בילוי חווייתי לכל המשפחה באמצעות שלל תערוכות אינטראקטיביות, כולל תערוכת ״דיגיטלי״ החדשה.

כעת אפשר לרכוש שובר בהנחה אטרקטיבית של יתר מ-40%, כאשר יש בחירה בין כרטיס יחיד במחיר של 51 שקל (במקום 89 שקל), או כרטיס יחיד למוזיאון + כניסה לסינמטריקX בחוה"מ סוכות (24/9-1/10) ב-61 שקל במקום ב-104 שקל.

כל ילד מגיל 5 חייב בכרטיס…

לחצו כאן להזמנת כרטיסים למדעטק בהנחה!

פרטים נוספים:

דיגיטלי היא תערוכה אינטראקטיבית של טכנולוגיה, משחק, אמנות ומדיה, המפגישה בין העולם הווירטואלי והפיזי. המבקרים יכולים לראות את עצמם מבעד למראה הדיגיטלית: לראות בצורה מוחשית איך הם משאירים אחריהם עקבות דיגיטליים; איך כל תנועה במרחב הווירטואלי, באינטרנט, נשארת, נשמרת ועשויה להשפיע על דברים אחרים; איך התמונות שלנו הולכות ונאגרות בהיסטוריה של הרשת.
המבקרים מוזמנים לגלות איך הם נראים בעיני אחרים ברשת ואיך אנחנו מתקשרים איתם, כיצד אוספים עלינו מידע – לפעמים אפילו מבלי שנרגיש – ואיך זה יכול להשפיע עלינו בעתיד.
התערוכה – צבעונית וחוויתית – מתאימה לכל המשפחה; ילדים צעירים יוכלו להתנסות בטכנולוגיות חדשות ובמוצגים מפתיעים, המבוגרים יותר יוכלו גם להבין את המשמעויות העמוקות יותר של הנוכחות שלנו באינטרנט."משעמם לי!" הוא מיצג תיאטרלי אינטראקטיבי על שיעמום ויצירתיות בעידן המסכים​ – על חשיבות השעמום והיכולת להתנתק מהמסכים ולהנות מהעולם האמיתי שקיים סביבנו תמיד, ואנחנו לפעמים שמים לב אליו רק כשאנחנו מצליחים לכבות את הטלוויזיה והסמארטפון, או כשנגמרת להם הסוללה.

ואלה רק חלק מהפעילויות המרתקות במדעטק!

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:תגובות: 0

נגישות