קופון לתערוכת הלגו

קופון הנחה לתערוכת הלגו 2021

קופון לתערוכת הלגו

 

תערוכת הלגו הגדולה בעולם The Art Of The Brick מגיעה לישראל, ומבטיחה הנאה צרופה גם לילדים וגם להורים. מלחמת הכוכבים, וונדר וומן ונינג'אגו – את כולם תפגשו בתערוכה הבינלאומית שנחתה בתל אביב. אבל למה לשלם מחיר מלא ויקר? מחיר כרטיס לתערוכת הלגו עומד על כ-140 ש"ח, אבל כאן תוכלו להזמין קופון הנחה לתערוכת הלגו 'הגיבורים והרשעים' באקספו תל אביב, לשלם רק 69 ש"ח ולחסוך עשרות שקלים!

קופון הנחה לתערוכת הלגו 2021

אז אם נדמה לכם שאין שום דבר משותף בין גיבורים לרשעים – אתם טועים. כולם עשוים מלגו!

קופון לתערוכת הלגו

התערוכה "גיבורים ורשעים" היא תערוכה מטורפת שכוללת מיליוני לבני לגו מכל הסוגים. כאמור, מדובר בתערוכה בין לאומית של האמן המוערך ניית'ן סוואיה, עם המותגים והדמויות שכולם אוהבים, מתחם Fun Zone ענק שכולל קונסולות אקסבוקס, קולנוע, דופלו ועוד הפתעות שוות לכל המשפחה.

בין הדמויות תמצאו את גיבורי מלחמת הכוכבים, נינג'אגו, חברות, סיטי, מיינקראפט ועוד. לכל מיצג יש את הפרשנות הייחודית שלו. הפסלים כוללים את כלי הרכב של הגיבורים, מיתולוגיית קומיקס גיבורים, חפצי הגיבורים והדמויות עצמן.

התערוכה היא בילוי מושלם לימי הקורונה, שכן היא עומדת בתנאי ריחוק, ויש בה חללים נפרדים, כניסות נפרדות, עמדות חיטוי, מסכות וטיהור אוויר. התערוכה פועלת בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובכפוף לתו הירוק.

תגובות: 0

נגישות