טיסה הלוך ושוב ללונדון ב-190 שקל? מועדון הוט מציע הטבה

טיסה הלוך ושוב ללונדון ב-190 שקל? מועדון הוט מציע הטבה

המחיר כולל מסים. כמה כרטיסים כאלה יש ואיך משיגים אותם?

אם אתם פנויים בשבוע שבין 31.1.2017 ל-7.2.2017 ואתם עמיתים של מועדון הצרכנות הוט, ייתכן שתוכלו לבלות את השבוע הזה בלונדון בתמורה ל-190 שקל בלבד. המועדון מציע טיסות מוזלות בבריטיש איירווייס על תקן 'כל הקודם הזוכה'. על מנת לרכוש את הכרטיסים המוזלים, יש לעקוב אחר פרסומי המבצע באפליקציית המועדון. מספר הכרטיסים כמובן מוגבל ובכל הקצאה יוצעו 40 מושבים.

המבצע מתחיל בימים הקרובים ויימשך לסירוגין לאורך השנה הקרובה. המחיר הינו לטיסות סדירות, הלוך ושוב, וכולל את כל מרכיבי הכרטיס – היטלים, מסים ודלק. המחיר המלא לזוכים בטיסה הוא 200 שקל, וממנו תינתן הנחה במעמד החיוב בסך 5%, כך שמחירו הסופי של הכרטיס יעמוד על 190 שקל.

נושא התיירות והטיסות הפך לתחום עיסוק משמעותי במועדון הצרכנות הוט, מתוך הבנה שהמודעות הצרכנית בתחום זה גבוהה מאוד. לכן, מתחילת השנה יצא המועדון במיזם ששמו "טסים וחוסכים" – ומטרת ההוזלה הנוכחית היא לקדם אותו. במסגרת המיזם הזה, העמיתים זכאים להנחה ריאלית קבועה של 5% על כרטיסי טיסה של מרבית חברות התעופה הזרות.

למיזם הצטרפו במהלך השנה רוב חברות התעופה הזרות הגדולות שפועלות בישראל, ובהן בריטיש איירווייס, איבריה, טורקיש איירליינס, KLM, רויאל ג'ורדניאן,  אייר ברלין, אייר פרנס, אירופלוט, אוזבקיסטן איירליינס ועוד.

כפי שניתן לראות, אל על אינה שותפה במיזם – ומנכ"ל המועדון יורי מרק הדגיש כי המיזם "נותן לאל על פייט".

ההנחה היא על המחירים הרשמיים שמציעות חברות התעופה באתריהן וכוללת את כל מרכיבי הטיסה: דלק, מסי נמל והיטלים שונים. זאת להבדיל מהנחות שניתנות במקומות אחרים רק על מרכיב הטיסה.

במסגרת המהלך, הוקם יחד עם חברת התיירות פגסוס אתר ייעודי שכתובתו travel.hot.co.il. מאז השקת המיזם נמכרו באמצעותו קרוב ל-5,000 כרטיסי טיסה.

הנחות גם על מלונות, רכב שכור והחלפת מט"ח

עמיתי המועדון זכאים להטבות גם במוצרים המשלימים לנסיעה. כך למשל, המזמינים מלון באמצעות אלדין טרוול (גם בארץ וגם בחו"ל) זכאים להנחה של 5%, וכך גם הרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל בחברת איילון. מי שרוכש מט"ח בבנק הבינלאומי זכאי להטבה בעמלת החליפין – אך כאן כדאי לוודא שהתעריף משתלם, כי לעתים בכל המקרה החלפה בדואר או בנקודות צ'יינג' משתלמת יותר, כפי שפרסמתי כאן.

בנוסף, ניתנת הנחה של עד 25% בהשכרת רכבים בחברת ECONOMY CAR RENTALS והנחה של 3% במעמד ההזמנה בהזנת קוד קופון באתר Sport Events 365 לרכישת כרטיסים למופעים ולאירועי ספורט בחו"ל.

מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות