יש לכם טלוויזיית LG? יש לכם גישה לאפליקציית פרטנר TV ולאפליקציית הוט נקסט - פואנטה

יש לכם טלוויזיית LG? יש לכם גישה לאפליקציית פרטנר TV ולאפליקציית הוט נקסט

LG ישראל הוסיפה את אפליקציות פרטנר TV ו-NEXT של הוט לאפליקציות הקיימות של סלקום TV, מאקו TV, כאן 11, נטפליקס ואמזון

לפני מספר שנים הייתה LG ישראל הראשונה להטמיע את אפליקציית סלקום TV בטלוויזיות החכמות שלה, והיום מכריזה החברה כי מעתה יש בטלוויזיות החכמות של LG גישה גם לאפליקציית פרטנר TV ולאפליקציית NEXT + של הוט. המשמעות היא שהמנויים של חברות אלה יכולים לצפות בתכנים שלהן ללא ממיר – דבר שמאוד מפשט את ההתחברות וגם מייצר אפשרות פשוטה להיות מנוי של כמה שירותים במקביל.

מלבד סלקום TV, קיימות בטלוויזיות LG גם אפליקציות כאן 11 ומאקו TV, כך שלמעשה יש כרגע לצרכנים הישראלים גישה אל רוב שירותי הטלוויזיה הישראליים ללא ממיר. בקרוב תוטמע גם אפליקציית סטינג TV, ובכך תינתן גישה מלאה דרך טלוויזיות LG לכל שירותי הטלוויזיה הקיימים בעברית.

בנוסף לאפליקציות הטלוויזיה הישראליות, קיימות גם האפליקציות של נטפליקס ושל אמזון פריים וידאו.

טלוויזיה LG מחיר

יתרון תחרותי מול המתחרות

את המהלך הובילו LG ישראל וקבוצת ח.י,. יבואנית המותג בישראל בתחום מסכי הטלוויזיה, ובכך הן מייצרות יתרון על-פני כל המתחרות שלהן בישראל. לדברי גיא בן יהודה, סמנכ"ל השיווק של LG ישראל, החברה מספקת באופן הזה ערך מוסף משמעותי לצרכן הישראלי: "נמשיך להתמקד בעולמות התוכן, היות והצרכן בעצמו שם על כך דגש רב ומחפש פתרונות לצריכת תוכן באופן איכותי ונגיש".

אפל TV פלוס ודיסני פלוס בדרך

בזמן ש-LG ישראל מנסה להדביק את הקצב ולשלב בטלוויזיות שלה את כל שירותי הטלוויזיה בארץ ובעולם, בחו"ל המירוץ מתקדם בצעדי ענק. רק לפני חודש הודיעה אפל כי היא צפויה להשיק בעוד מספר חודשים את אפל TV פלוס – שירות טלוויזיה סטרימינג, ובשבוע שעבר דיסני הודיעה כי שירות הטלוויזיה המתחרה שלה, דיסני פלוס, יושק בנובמבר הקרוב ויהיה זול יותר מנטפליקס. השירותים הללו יהיו זמינים גם הם בטלוויזיות החכמות של LG.

הייסנס משיקה פלטפורמת תוכן VIDA

גישה נוחה ומגוון תכנים – זה מה שרוצים צופי הטלוויזיה, ולא רק ב-LG הבינו זאת. כפי שפורסם כאן, במדור הסלולר והמדיה של פואנטה, הייסנס ישראל עומלת כעת על הקמת פלטפורמת תוכן, ובאוגוסט 2019 תכריז על שירות הטלוויזיה VIDA, שיוטמע בטלוויזיות שלה ויאפשר גם לרוכשי הסמארטפונים של הייסנס חוויית צפייה בכל המכשירים.

טלוויזיה LG בהנחה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות