הוול סטריט ג'ורנל מדווח: שלושה דגמים חדשים של אייפון יוכרזו ב-12 בספטמבר

הוול סטריט ג'ורנל מדווח: שלושה דגמים חדשים של אייפון יוכרזו ב-12 בספטמבר

לפי הדיווח, הדגם השלישי יהיה דגם פרימיום

לא דגם אחד ולא שני דגמים – העיתון וול סטריט ג'ורנל מדווח כי באירוע הקרוב של אפל יוכרזו שלושה דגמים חדשים של אייפון: אייפון 7S, אייפון 7S פלוס ואייפון 8 (שאולי ייקרא אייפון 10 כדי לציין עשור למכשיר).

לפי הדיווח, האירוע יתקיים בעוד שבועיים, ב-12 בספטמבר 2017, במרכז על-שם סטיב ג'ובס בקמפוס אפל החדש.

דגם אייפון 8 (או 10) המסקרן צפוי להיות דגם פרימיום גדול במיוחד, משוכלל במיוחד ויקר במיוחד – עם מחיר של סביב 1,000 דולר.

בוול סטריט גו'רנל מציינים כי המידע מגיע ממקורות יודעי דבר.

במידה שאכן ההשקה מתוכננת ל-12.9.2017, הרי שהזמנות לסיקור צריכות להגיע למוזמנים תוך כשבוע, לאור העובדה שאפל נוהגת להוציא הזמנות לאירועי ההשקה שלה 6-10 ימים לפני האירוע.

בשנה שעברה הושק אייפון 7 ב-6.9.2016 וההזמנות הגיעו ב-29.8.2016. 

מאפל לא נמסרה תגובה לוול סטריט ג'ורנל. 

תחרות קשה מצד סמסונג

אם אכן תיכנס אפל למשחק של הרחבת הדגמים שלה ותציע דגם סופר-פרימיום גדול ויקר שמחירו נע סביב 1,000 דולר, הרי שזו תחרות ישירה לגלקסי נוט 8, שהוכרז רק לפני מספר ימים ויציע מסך ענק בגודל 6.3. אינץ'. מחירו אמנם לא הוכרז, אך בסמסונג אמרו כי השאיפה היא שהוא לא יעלה מעל 1,000 דולר. 

כפי שפורסם כאן לפני מספר ימים, סמסונג לא רק הגדילה את המסך, אלא שיפרה ושכללה את היכולות שהיא מציעה בדגם נוט 8 בהשוואה לקודמיו, וההרשמה המוקדמת החלה גם בועלם וגם בארץ. 

קראו עוד כתבות מעניינות באתר פואנטה:

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות