איי דיגיטל מבטיחה תיקון לאייפון תוך יום אחד, שליחות עד הבית ומועדון חברים - פואנטה

איי דיגיטל מבטיחה תיקון אייפון תוך יום אחד, שליחות עד הבית ומועדון חברים

איי דיגיטל מבטיחה לחברי המועדון סדנאות וטיפים, ובמקביל מנסה להתחרות בזמינות ובגמישות של מעבדות הסלולר הפרטיות באמצעו תיקון אייפון ומכשירי אפל בצורה מזורזת

אחת מנקודות התורפה של תיקון אייפון ברשת איי דיגיטל (מעבר למחירים) היא משך הזמן שהתיקון לוקח. עד כה, כל מכשיר שנמסר לתיקון באחד מסניפי איי-דיגיטל נשלח משם אל המעבדה הגדולה של הרשת בפתח תקווה או למעבדה של DCS בראשון לציון. התיקון היה לוקח כמה ימים והלקוחות היו מתוסכלים. כתוצאה מכך, רבים העדיפו למסור את המכשיר למעבדות עצמאיות.

כעת משיקה איי-דיגיטל מעבדה מהירה בחנות איי-דיגיטל בקניון רמת אביב בתל אביב – ככל הנראה מתוך מטרה לתת מענה לשגשוגן של המעבדות העצמאיות, שמחזירות את המכשיר תוך זמן קצר, לפעמים שעה-שעתיים. במעבדה בסניף תל אביב ההתחייבות היא לתיקון אייפון ואייפד תוך יום עסקים אחד ומחשב מק תוך 2 ימי עסקים (בכפוף למלאי חלקים חילוף ואישור הצעת מחיר). באיי-דיגיטל גם מבטיחים כי הלקוחות יקבלו אייפון חלופי במידת הצורך.

הרשת מבטיחה כי כמעבדה רשמית, התיקונים שם מתבצעים רק בחלקי חילוף מקוריים של אפל, ע"י צוות טכנאי מעבדה מוסמכים לפי נוהלי הדרכה של אפל. בנוסף היא מבטיחה פתרון של בעיות קלות במקום ואף קבלת מכשיר חדש במקום במקרה של תקלות באחריות המאושרות להחלפה. כל ההבטחות האלה יצטרכו כמובן לעמוד למבחן בקרוב.

כמה יעלה שירות איי-דיגיטל אקספרס?

בנוסף למעבדה המהירה בתל אביב, איי-דיגיטל משיקה שירות תיקוני אקספרס ברוב סניפיה (מחיפה עד באר שבע). איי-דיגיטל אקספרס הוא בעצם שירות תיקונים מהיר שבו הלקוח "עוקף בתור" את הלקוחות האחרים – המכשיר שלו נשלח למעבדה הראשית, נשלח לתיקון מיידי ולמחרת מוחזר אליו עד הבית – תמורת תשלום של 150 שקל (בנוסף לעלות התיקון. השירות יחל באוגוסט 2019.

מועדון חברים של איי-דיגיטל: לאפליסטים בלבד

רשת איי-דיגיטל מקימה מועדון חברים לאוהדי אפל ("אפליסטים", כהגדרתה), שבמסגרתו היא תיצור קהילה ותציע מפגשי תוכן, סדנאות וגם הנחות. הסדנה הראשונה תהיה סדנת צילום באייפון בשיתוף ביה"ס לצילום קאמרה אובסקורה. החברות במועדון היא ללא תשלום, כאשר התנאי היחיד הוא בעלות על מכשיר של אפל (לכל מכשיר יש מספר סיריאלי, כך שתהליך הזיהוי פשוט). ברשת אומרים כי מדי שנה יש בסניפיה כ-2 מיליון ביקורים של "אפליסטים", שבאים להסתכל, לנסות, ללמוד ולרכוש, ומניחים כי קהל המבקרים יכול לקבל ערך מוסף מחברות במועדון חברים (שאותו היא מקפידה שלא להגדיר "מועדון לקוחות"). בחודשיים הראשונים יוגרל איפון XS חדש בין המצטרפים (אייפון אחד כל חודש).


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות