החרמון מחכה לכם. עונת הסקי נפתחת עם שיא של כמה שנים בכמות השלג - פואנטה

החרמון מחכה לכם. עונת הסקי נפתחת עם שיא של כמה שנים בכמות השלג

לא יכולים לחכות? אתר החרמון ייפתח השנה מוקדם בהשוואה לשנה שעברה, בזכות כמות השלגים שכבר ירדה עד כה

כרטיסים לחרמון

אחרי מערכת חורפית של מספר ימים, שבה זכה החרמון לכמות נאה של שלגים – ייפתח אתר החרמון למבקרים ולגולשים.  באתר מספרים כי נערמו כמויות גדולות מאוד של שלג – כ-1.5 מטר במפלס העליון וכ-1.2 מטר במפלס התחתון.

"מדובר במערכת שלג משמעותית ביותר הן במשכה והן בכמות השלג שנערמה, ותיקי החרמון לא זוכרים מערכת יפה כזו בשנים האחרונות", אומר אלון פרידמן, מנכ"ל אתר החרמון.

כמויות השלג השנה מאפשרות פתיחה של אתר החרמון הרבה יותר מוקדם מהשנה שעברה. "השנה אנחנו פותחים את האתר לגלישה בתחילת ינואר וזה מעודד. ב-2018 היום העסקי הראשון היה ב-28.1 וכמות השלג הייתה מינימלית לגלישה. השנה האתר נפתח כבר בתחילת ינואר לגלישה, והתנאים יהיו אופטימליים", הוסיף פרידמן.

באתר פועלים כ-5 רכבלים, מתוכם 2 שמשרתים את ציבור המבקרים והשאר לטובת הגולשים, 4 טי ברים ומסוע בבית הספר לסקי. בנוסף, באתר מתקן חדש שהוקם בקיץ, הסקיי ריידר, מתקן בגובה 15 מ', כסאות זוגיים, על ציר מעגלי (30 ₪).

השנה ייהנו הגולשים משלג טרי ואיכותי בכמות שלא נראתה שנים באתר. חשוב לציין כי המינימום לפתיחת עונת הגלישה הוא 50 ס"מ במפלס התחתון, כיום אנו עומדים על גובה שנע בין 1.3 ל-1.5 מ' בתחתון. באתר כ-40 ק"מ של, 11 מסלולי גלישה בדרגות שונות. ניתן כמובן לרכוש סקי פס (250 ₪) ולהשכיר ציוד סקי באתר (150 ₪).

כדי להיערך להמוני המבקרים שצפויים להגיע לחרמון כבר בסוף השבוע הקרוב, צוותי האתר עבדו השבוע במרץ על פילוס השלגים מצירי התנועה, שבילי הליכה ומתקני האתר.

כמה עולה כרטיס לחרמון?

 

צרכנים שמחפשים כרטיסים לחרמון צריכים לבחור מה סוג הבילוי שהם מעוניינים בו. אפשר לרכוש כרטיס כניסה לחרמון רק כדי להיכנס למתחם ההר, אבל יש להניח שמי שמגיע אל מתחם ההר, ירצה ליהנות גם מאטרקציות שונות – החל מהרכבל ועד מזחלת האקסטרים.

מן הסתם, יש לא מעט ישראלים שמעוניינים לגלוש ולעשות סקי בחרמון. אז כמה עולה כניסה לחרמון? כל הפרטים – בכתבה על מחירי הכרטיסים לחרמון.

מזנוני האתר מציעים ארוחות במחירים יחסית שפויים: ארוחת המבורגר, שניצל, נקניקיה, צ'יפס ושתייה תעלה 3-50 ש"ח.

בית ספר לסקי בחרמון

בית הספר לסקי בחרמון מאפשר לימודי סקי בהנחיית 25 מדריכי סקי וסנובורד בעלי ניסיון והסמכה. השיעורים ניתנים לפי רמת הגלישה של התלמיד. ניתן לקבל שיעור סקי וסנובורד בכל הרמות – מתחילים ומתקדמים. קיימת אפשרות לקבל מדריך לפי שפתו של התלמיד: בעברית כמובן, אנגלית, צרפתית וערבית.ניתן לקחת שיעור סקי פרטי או קבוצתי (עד 10 משתתפים) ניתן גם להזמין מדריך סקי פרטי ליום מלא (בהזמנה מראש).

מחירי שיעורי סקי:

  • שיעור סקי/סנובורד אישי, אחד על אחד – 60 דקות, 250 ₪.
  • שיעור סקי/סנובורד פרטי, עד 3 משתתפים בשיעור – 60 דקות, מחיר לאדם 200 ₪.
  • שיעור סקי/סנובורד קבוצתי, עד 10 משתתפים – 90 דקות, 110 ₪ לאדם.

המלצה: חשוב להצטייד בהרבה בגדי החלפה, מגפי גומי לילדים, לבוש חם (נגד מים), כובעים, צעיף, כפפות, קרם הגנה, מצלמה לתיעוד הבילוי המשותף. אם פספסתם אז בחנות המזכרות ששמה "מה שכחנו" באתר ניתן לרכוש: כובעים, צעיפים, כפפות, משקפי שמש, חם צוואר ועוד.

את כל הפרטים לגבי שעות הפתיחה והמועדים שבהם החרמון סגור אפשר למצוא באתר האינטרנט של החרמון, שם גם אפשר להתחבר למצלמות המוצבות באתר ולראות מה קורה על ההר בזמן אמת.דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות