חליפות חתן – בחירה נכונה של צבעים

חליפות חתן – בחירה נכונה של צבעים

לא אפור וגם לא לבן – החתנים מחפשים היום חליפות בצבעים ססגוניים שיבטאו את אישיותם

חליפות חתן מיוחדות

תוכן מקודם

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה מעניינת בקרב גברים בכלל וגברים שמתחתנים בפרט, הם כבר לא בוחרים חליפות בצבעים "שגרתיים". אם בעבר היינו רגילים למצוא אך ורק גברים אשר לובשים חליפות בצבעים "נורמליים" כמו אפור, שחור, חום, הרי שכיום אנחנו יכולים לראות נטייה הולכת וגוברת לבחור צבעים ייחודים עבור חליפות מכל הסוגים.

חליפות חתן למשל, בעבר היה נהוג שהן יהיו בצבע אפור או חום, צבע סטנדרטי, לא משהו יוצא דופן. היתה בכך אמירה, הגבר לא רצה לבלוט יותר מדי מצד אחד ומצד שני, הוא לא רצה לגרום לאורחים וגם לא לאישתו לעתיד, לחשוב שהוא לוקח את האירוע בצורה לא רצינית. מסיבות לא ברורות, פעם בחירת חליפה בצבע שאיננו שגרתי, היתה נותנת תחושה שהאירוע הוא לא רציני.

היום זה לא כך. כיום גברים בוחרים חליפות חתן בצבעים שונים. אנחנו יכולים למצוא גברים שבוחרים חליפות כסופות, חליפות בצבע בורדו, חליפות כחולות ועוד.

לעיתים בחירת צבעים שכזו דווקא יכולה לגרום להרבה יותר עניין, לא רק מצד האורחים שיסתכלו על זה אחרת אל גם מבחינה אופנתית, זה ישבור במידת מה את השגרה של חליפות אשר גברים נוטים לבחור וללבוש בחתונה שלהם.

חליפות חתן נבחרות על ידי גברים, זמן מה לפני האירוע, בדרך כלל מספיק זמן בשביל שיהיה ניתן לתקן את החליפה במידת הצורך (מבחינת המידות) ולא פעם גברים מבקשים לרכוש אותן מוקדם, על מנת שיוכלו לשנות את החלטתם אם הם ירצו לרכוש חליפה אחרת. חשוב לומר, שאלת הצבע של החליפה היא מהותית, לא רק בהקשר של סגנון אלא גם בכל מה שקשור להתאמה כוללת.

חליפות חתן – כיצד בוחרים בצורה נכונה?

כאמור, חליפות חתן רבות נבחרות על ידי גברים בהתאם לצבעים שלהן, מתוך כוונה לבחור בצבע ייחודי ולא בצבע שגרתי. כעת אנחנו נסתכל על כמה נקודות שיכולות להשפיע על תהליך הבחירה.

ראשית, מן הסתם, הגבר יבחר את הצבע על פי צבע עורו. אין טעם לבחור חליפה בהירה אם צבע העור בהיר, כי אז הייחוד של החליפה יילך לאיבוד. כמו כן, לא נכון לבחור צבע חליפה כהה מדי, הרי זה אירוע משמח ולא אירוע עצוב.

שנית, יש גברים שבוחרים חליפה על פי המיקום והעונה בה נערך האירוע. למשל, אם האירוע נערך בים, ייתכן מאוד שהם ירצו לבחור בחליפה כחולה, אם הקונספט של האירוע הוא חתונה בטבע, ייתכן מאוד שהצבעים יהיו צבעי אדמה או אפילו שילוב של צבע ירוק.

שלוש, יש גברים שדווקא יעדיפו צבעים שכן יצרו תחושה של "קרקס" בעיניים אבל מזווית חיובית. זה יאפיין את האישיות שלהם. לכן הם יבחרו חליפות בצבעים זועקים, צהוב, אדום, בורדו. זאת כמובן בהנחה והכלה תסכים לכך.

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

תגובות: 0

נגישות