גולן טלקום רוצה שתחזרו אליה ומציעה חבילות אטרקטיביות

גולן טלקום רוצה שתחזרו אליה ומציעה חבילות אטרקטיביות

ביו החבילות: חבילה הכוללת שיחות מחו"ל וקו שני ב-10 שקלים

עתידה של גולן טלקום אמנם לא ברור, אך היא עושה מאמצים כבירים לעשות קאמבק ולגייס לקוחות באמצעות חבילות אטרקטיביות במיוחד, ביניהן חבילה הכוללת שיחות מחו"ל ומחירים חסרי תקדים למי שמצרף קווים נוספים לחבילות. בנוסף, בימים האחרונים נפרסו נציגיה בתוך סניפי קרביץ כדי לשוב ולהציע ללקוחות שירות ומכירות בתוך נקודות מכירה רבות ונגישות.

עד לפני מספר חודשים אפשר היה למצוא את נציגי גולן טלקום בחנויות באג, אלא שעל רקע המשבר האחרון דרכיהן של השתיים נפרדו, ובאג הקימה יחד עם פלאפון מותג ששמו Pmobile – שהוא למעשה מותג סלולר המשווק רק בחנויות באג ובאינטרנט. בבאג ובפלאפון ניסו לייצר למותג תדמית זולה כמו זו של גולן טלקום, ולא עבדו קשה מדי על חבילות יצירתיות: החבילות של Pmobile לכאורה דומות לאלו של גולן טלקום, 29 שקל, 39 שקל ו-99 שקל כולל שיחות מחו"ל, אלא שהן מציעות הרבה פחות משל גולן טלקום.

ההחלטה לחבור לרשת קרביץ – שלפני כן שיווקה את חבילות וואלה מובייל המשויכת לפלאפון – היא החלטה מצוינת מבחינת גולן טלקום. חודשי החופש הגדול הם מן הסתם חודשים חזקים מאוד ברשת הציוד המשרדי הגדולה הזאת, וכך" יכולים נציגיה בקלות רבה ליצור מגע עם עשרות אלפי לקוחות פוטנציאליים ביום בכל רחבי הארץ.
גולן משיבה כך מלחמה לא רק ל-Pmobile, אלא גם לרמי לוי תקשורת, שמציע מסלול ללא הגבלה עם 8 ג'יגה גלישה ב-40 שקל, עם 10 ג'יגה גלישה ב-50 שקל ועם 20 ג'יגה גלישה ב-90 שקל.

המבחן יהיה אם החברה תצליח לבלום את נטישת הלקוחות ולחזור לתנופת גיוס שאפיינה אותה בעבר. אתמול הודיע משרד התקשורת  לגולן טלקום ולהוט מובייל כי הוא עוצר את ההסכם ביניהן, מאחר שעל-פי תנאי רישיונה של הוט מובייל היא איננה יכולה לספק שירותי נדידה פנים-ארצית לגולן טלקום. כעת ייתכן שבמקום זאת, גולן טלקום פשוט תנסה להימכר להוט מובייל, לאחר שעסקת מכירתה לסלקום לא אושרה ע"י הממונה על-ידי ההגבלים העסקיים ונתקלה בהתנגדות עזה במשרד האוצר ובמשרד התקשורת.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות