כפי שהורתה הממונה על ההגבלים: גולן טלקום מציעה מבצע כסאח - 3 קווים ב-70 שקל

כפי שהורתה הממונה על ההגבלים: גולן טלקום מציעה מבצע כסאח – 3 קווים ב-70 שקל

החברה מקימה דוכנים עצמאיים ומרחיבה את שיתוף הפעולה עם שקם אלקטריק ומחסני חשמל

גולן טלקום רוכבת על תוכנית "נטו משפחה" של משרד האוצר, ומציעה תוכנית "נטו למשפחה" – 3 קווים ב-70 שקל.

מדובר במבצע עמוק שאמור להוכיח לצרכנים שהחברה ממשיכה לחולל תחרות גם לאחר שנמכרה לחברת אלקטרה ולמרות הרמזים ששיגר למתחרותיה המנכ"ל שלה, גיל שרון, להעלות את המחירים.

אלא שחשוב לזכור שגולן טלקום חייבת להציע כעת מבצעי כסאח – וזאת כתנאי שהציבה הממונה על ההגבלים העסקיים, עו"ד מיכל הלפרין, לעסקת הרכישה.

כפי שפרסמתי כאן, במסגרת התנאים, בכל אחד משלושת הרבעונים עד סוף שנת 2017, תציע גולן לציבור לפחות מבצע אחד שמשכו לא ירד משלושה שבועות, שבו יוצעו חבילות סלולר במחיר נמוך מ- 30 שקל לקו לתקופה של 24 חודשים ובתנאים שאינם נחותים מתנאי חבילת 25 שקל שהוצעה בעת חתימת העסקה.

כתבות נוספות באתר פואנטה

מתי יעלו המחירים בגולן טלקום?

מיוני: טיסות ישירות למונטריאול שבקנדה עם חברת אייר טרנסאט. מחיר ההשקה שווה במיוחד 

לא תאמינו מה משיבה אל על על לנוסעים שדורשים פיצוי על ביטול טיסות

למעשה, מדובר בתוכנית שכבר הושקה לפני מספר שבועות, שלפיו הקו הראשון עולה 28 שקל לחודש + גלישה בנפח 6 ג'יגה, וכל קו נוסף (עד 6 קווים) עולה 21 שקל – רק שכעת הוא ממותג מעט אחרת ומוצג כמבצע של 3 קווים ב-70 שקל.

לראשונה: החברה מקימה דוכנים עצמאיים

מהלך אחר – ואולי חשוב יותר – הוא מהלך של התרחבות.

גולן טלקום מרחיבה בימים אלה את הפריסה הארצית שלה עם כ-75 נקודות מכירה חדשות, ולראשונה מאז הקמתה מקימה רשת דוכנים עצמאיים.

מדובר ב-14 דוכנים עצמאיים ברחבי הארץ, בין היתר ב-קניון איילון, דיזינגוף סנטר ת"א, קניון הזהב בראשון, קניון גרנד חיפה, קניון מלחה ובגרנד קניון באר שבע. 

חלק מנקודות המכירה של גולן טלקום ימוקמו במחסני חשמל ובשקם אלקטריק, שיצטרפו ל-40 סניפי רשת בסט מובייל המשווקת את גולן טלקום מאז הקמתה.

מבחינה טכנולוגית, במקביל להעברת השליטה לחברת אלקטרה בתחילת אפריל השנה, החברה חתמה על הסכם אסטרטגי ארוך טווח עם סלקום לשיתוף רשתות ובכך הפכה לשותפה של סלקום ברשות הרדיו בדור 3 ודור 4. משרד התקשורת אישר את הסכם השיתוף והעניק לגולן טלקום רישיון דור 4 ל- 10 שנים.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות