כל היתרונות בלוח מחיק מזכוכית - פואנטה

כל היתרונות בלוח מחיק מזכוכית

מעבר למראה היוקרתי ולעמידות לאורך זמן, לוח מחיק מזכוכית יכול לשמש גם כמסך להקרנה ולהגיע בעיצוב מותאם אישית. כל הפרטים על לוח מחיק מזכוכית

(תוכן מקודם)

לוח מחיק מזכוכית הוא לוח מחיק כמו שכולם מכירים מבית הספר, רק משודרג. הוא מאפשר ליהנות מיתרונות רבים בתחומים שונים. לוח מחיק מזכוכית כשמו כן הוא – מיוצר מזכוכית. מדובר בזכוכית מחוסמת ומלוטשת בעובי של 6-10 מ"מ – עובי שמבטיח את חוזקו של הלוח, את עמידותו לאורך זמן ואת העובדה שהוא אינו נשבר בקלות אם בכלל.

מראה יוקרתי

היתרון הראשון של לוח מחיק מזכוכית טמון במראה היוקרתי שלו, בעיקר יחסית ללוחות מחיקים אחרים. מראה זה מאפשר ליצור אווירה רשמית, מכופתרת ורצינית שמתאימה לכל משרד שמכבד את עצמו. יתרה מזאת, עצם המראה של לוח הזכוכית מאפשר ליצור תדמית עסקית מקצועית ועניינית, כך שהוא הופך לאלמנט עיצובי שהוא לא פחות מחובה בכל חדר ישיבות.

ניקיון מהיר וקל

יתרונו השני של לוח מחיק מזכוכית טמון בעובדה שהניקיון שלו הוא עניין קל במיוחד. לוח זה הוא בעל כושר ספיגה מינימלי ונמחק בקלות – מה שאומר שלא נשאר עליו כל זכר גם לאחר שימוש ארוך וממושך (למשל סימנים, חריטות, כתמים, סדקים וכו').

עצם היותו של הלוח נקי תמידית מאפשר ליהנות מיתרון נוסף, אווירה אסתטית שמוסיפה טאץ' מיוחד לכל סגנון עיצובי.

לוח מחיק מזכוכית הוא גם מסך להקרנה

בנוסף, לוח מחיק מזכוכית יכול לשמש לא רק כלוח מחיק, וזה למעשה יתרונו השלישי. לוח מחיק יכול לשמש גם כמסך להקרנה של תמונות, שקופיות, מצגות וכל אלמנט אחר לצורכי הדגמה. למשל, ניתן לכתוב או לשרבט על הלוח המחיק הסברים ואיורים להבהרת המסרים שמוקרנים עליו – מה שיכול לתרום לייעול ההקרנה.

לוח מחיק מזכוכית מאפשר התאמה אישית

ללוח מחיק מזכוכית יתרון נוסף שטמון בעובדה שניתן להתאימו לצרכים ודרישות מבחינת גודל וגוון. אמנם הגוון הסטנדרטי החלבי נחשב ליעיל ביותר לקריאה, אבל כדאי לדעת שהאפשרויות בתחום זה כמעט ואינן מוגבלות.

כמו כן, ניתן להזמין לוח בעל פינות מעוגלות ולהצטייד באביזרי עזר שונים.

לסיכום

לוח מחיק מזכוכית מאפשר ליהנות מיתרונות שונים, כמו חוזק, אסתטיות, מראה יוקרתי, התאמה אישית לצרכים ולדרישות ספציפיות וכן רב תכליתיות. ניתן לתלות אותו באופנים שונים: בצמוד לקיר או במרחק מה מהקיר (מומלץ לא יותר מ-4 מ"מ).

לוח מחיק מזכוכית הוא אמנם יחסית יקר בהשוואה ללוחות מחיקים אחרים (למשל לוחות שעם או לוחות גיר), אבל יתרונותיו רבים והוא מעניק תמורה מלאה למחיר.

עם זאת, לפני רכישה של לוח מחיק מזכוכית יש לוודא את איכותו. הקפידו לרכוש לוח שעבר בהצלחה תהליכי בקרת איכות ושיוצר באמצעות חומרי גלם איכותיים. מומלץ לרכוש אותו אצל ספק שבין לקוחותיו נמנים חברות עסקיות, ובעיקר חברות הייטק, אשר אינן מתפשרות על איכות המוצרים שהן קונות.

לפרטים ורכישה היכנסו לאתר https://www.shivoky.co.il/product/לוח-מחיק-מזכוכית.

מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות