איך מתקנים מכונת כביסה לבד? - פואנטה

איך מתקנים מכונת כביסה לבד?

תיקון של מכונת כביסה אינו תמיד פשוט. הנה כמה כיוונים לתקלות נפוצות ודוגמאות למכונות כביסה ששווה לקנות כאשר כבר לא משתלם לתקן את המכונה

(תוכן פרסומי)

אם אתם חושבים לתקן את מכונת הכביסה שלכם לבד, חשוב שתדעו דבר אחד: במכונת הכביסה יש חיבור מסוכן של מים וחשמל, ועל כן לא מומלץ לעשות זאת. עם זאת, יש דברים פשוטים שאתם יכולים לעשות לבד, למשל לבדוק את תקינות החיבורים לחשמל ולמים ולבדוק את הסנן במידה שהכביסה יוצאת מלוכלכת.

בכל מקרה, אנחנו ממליצים להסתייע בחוברת ההפעלה שקיבלתם עם רכישת המכונה (כך שבמידה ורכשתם מכונה יד שנייה או קיבלתם אותה מתנה, זה לא רלבנטי).

אז מה עושים?

אנחנו ממליצים כמובן לא לקחת סיכון ולקרוא לטכנאי של מכונות כביסה בכל תקלה. אמנם הזמנת הטכנאי עולה כסף, אבל לטכנאי יש ידע, מומחיות וניסיון שלכם אין והוא חוסך מכם סיכונים מיותרים. עם זאת, לעיתים אין מנוס מרכישת מכונת כביסה חדשה.איזו מכונת כביסה לרכוש?

אמנם יש הצע גדול של מכונות כביסה בשוק, אבל מכונת הכביסה המומלצות ביותר לרכישה הן מכונות הכביסה מבית בוש. למכונות אלו מחירים ששווים לכל נפש וכיס והן מקנות אחריות של שנה. המגוון גדול, כך שאם אתם מעוניינים לרכוש מכונת כביסה חדשה, כדאי שתתרשמו בקישור הבא: https://www.pompa.co.il/category/מכונת-כביסה-בוש-bosch

לפניכם כמה דוגמאות של מכונות כביסה עם פתח קדמי:

1. מכונת כביסה מדגם WAT28371GB – למכונה זו קיבולת של 9 ק"ג והיא כוללת מנוע חזק ושקט. מנוע זה לא רק מאריך את חיי המכונה אלא גם מבטיח עבודה חסכונית, למשל אפשרות לתוכנית כביסה מהירה שנמשכת 15 דקות בלבד.

2. מכונת כביסה מדגם WAN28201GB- למכונה זו אמנם קיבולת של 8 ק"ג בלבד אבל בשאר המרכיבים היא זהה לקודמתה, כך שהיא עושה את אותה פעולה במחיר שהוא זול ב-21% מהמחיר המקורי. עם זאת, חשוב לזכור שלמכונה זו אין אפשרות לתוכנית מהירה.

3. מכונת כביסה מדגם WAN28001GB – למכונה זו קיבולת של 7 ק"ג ואפשרות של תוכנית לכביסה מהירה, כך שיש הצדקה לכך שהיא נחשבת למכונה הכי יקרה של בוש.

4. מכונת כביסה מדגם WAN24100GB- מכונה עם קיבולת של 7 ק"ג.

5. מכונת כביסה מדגם WAB28162GB – למכונה זו קיבולת של 6 ק"ג בלבד, והיא נחשבת למכונת הכביסה הזולה ביותר של בוש.

איפה לרכוש מכונות כביסה?

מקום טוב לרכוש מכונות כביסה הוא אתר האינטרנט אלקטריק פומפה, וזאת מכמה סיבות:
קנייה באמצעות פייפאל או כרטיסי אשראי מסוג ויזה, ישראכרט, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס ודיינרס; מחירים נמוכים במיוחד שמקנים לחנות דירוגים גבוהים במדד השוואת המחירים של זאפ; אפשרות לרכישה באמצעות אפליקציה סלולרית, ובעיקר – מוצרים איכותיים שאין במקומות אחרים.

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטהתגובות: 0

נגישות