5 דברים קטנים שאפשר לעשות כל יום בשביל להרגיש טוב יותר - פואנטה

5 דברים קטנים שאפשר לעשות כל יום בשביל להרגיש טוב יותר

כל אחת רוצה להיראות במיטבה אבל אף אחת לא מעוניינת לבזבז על זה זמן וכסף. איך משפרים את המראה בכמה דקות בודדות ומתי הכי טוב לעשות זאת? הנה כמה הצעות קונקרטיות

(תוכן מקודם)

הניסיון לשפר את המראה החיצוני לא חייב להיות מלווה בהשקעה של זמן ומשאבים. מצד שני, מראה חיוני ומטופח משפר את תחושת הביטחון העצמי וגם גורם לנו להרגיש טוב כאשר אנחנו יוצאות מהבית. השאלה המתבקשת היא כיצד משלבים בין העולמות ומה צריך להחזיק בהישג יד על מנת להשיג את המטרה.

הנה למשל כמה דרכים לשפר את המראה ב-5 דקות בלבד ובכל רגע נתון:

1. התאפרי בשביל ההרגשה האישית שלך

מוצרי איפור בסיסיים כמו ליפסטיק, אודם ומסקרה ישנו בצורה דרמטית את המראה והתחושה שלך. בתוך דקות ספורות את יכולה להיראות חיונית, צעירה וזוהרת ולהגיע מוכנה מאי פעם למפגש עם בני זוג או לבילוי חברתי. מבחינתך, הדבר היחיד שכרוך באיפור לפני יציאה מהבית הוא תיק ייעודי שבו מוצרי הטיפוח המועדפים עלייך. החזיקי את התיק קרוב לדלת ולא תצטרכי יותר להתמודד עם מצבים של תסכול ובזבוז אנרגיות.

2. הוסיפי תכשיט או צעיף

אקססוריז כמו תכשיטים וצעיפים חייבים להיות בארסנל הכלים שלך לטיפוח עצמי.

ראשית, המטרה שלהם היא לרענן את המראה השגרתי גם אם שוב החלטת ללבוש את אותה שמלה לעבודה. שנית, תכשיט אחד בולט או צעיף סביב הצוואר בימי חורף קרים הם בדיוק מה שאת צריכה בשביל למשוך את המידה המדויקת של תשומת לב חיובית.


3. החליפי נעליים – שיהיו נוחות ובסטייל

גם הנעליים הם חלק מהלבוש והמראה שלך. למרות שנשים רבות מזניחות את הנעליים ולא מייחסות להן חשיבות, מסתבר שהחלפה שלהן רגע לפני שיוצאים מהבית יכולה לעשות עבודה מצוינת.

הסוד הוא למצוא נעליים שמתאימות לשאר הבגדים, לקנות מלכתחילה דגמים נוחים ולא לשכוח להיעזר בהן בשביל לשמור על יציבה וגב זקוף.

4. שני את התסרוקת לפעמים

מראה מטופח מכף רגל ועד ראש כולל את התסרוקת. בניגוד למה שאת חושבת,

לא חייבים לקבוע עם הספרית חודש מראש כדי להחליף תסרוקת וניתן לעשות זאת גם בצורה יחסית ספונטנית. אמנם אף אחד לא מצפה ממך לעמוד מול המראה ולגזור את הבלורית לפוני, אך בהחלט ניתן לערוך שינוי קטן עם סיכה לשיער, סרט מחמיא או אפילו קוקו פשוט וקולע.

5. חייכי!

רוצה לשפר את המראה שלך בשניות במקום בדקות? בשביל זה המציאו את החיוך.

שורה ארוכה של מקרים מראים שאנשים מחייכים נתפסים כחיוביים, חיוניים ושמחים יותר ושהרושם הראשוני מהם מוצלח. חוץ מזה, בעזרת החיוך את יכולה להמיס לבבות בכל שעות היום ובלי להתאמץ או לחרוג מתוך מסגרת התקציב גם בסיטואציות רגישות ופחות נעימות.תגובות: 0

נגישות