טיסות לתאילנד: אל על מגיבה לארקיע ומוסיפה טיסה לבנגקוק במחיר מפתיע - פואנטה

טיסות לתאילנד: אל על מגיבה לארקיע ומוסיפה טיסה לבנגקוק במחיר מפתיע

מי שמחפש טיסות לתאילנד בנובמבר-דצמבר, יגלה מחירים שפעם אפשר היה רק לחלום עליהם לטיסות ישירות לבנגקוק

טיסות לתאילנד

זה לא חדש שתחרות עושה טוב לצרכנים – אבל תמיד נחמד לראות זאת קורה בשטח. אל על נתונה לאחרונה תחת תחרות קשה בטיסות למזרח הרחוק לאחר כניסתן של חברות כמו אייר אינדיה להודו, סיצ'ואן איירליינס לסין, קתאי פסיפיק להונג קונג וארקיע לתאילנד. כמענה לתחרות בטיסות לתאילנד, היום היא מודיעה על הוספת טיסה שבועית לבנגקוק במהלך עונת השיא ומציעה מחיר אטרקטיבי במיוחד לזמן מוגבל: החל מכ-730 דולר הלוך-חזור.טיסת אל על לבנגקוק תתווסף ללוח הטיסות שלה החל מ-7.12.2018, וכך יגיע מניין הטיסות של אל על לתאילנד לשבע טיסות שבועיות.

כמה עולה טיסה ישירה לבנגקוק וכמה עולה טיסה לא ישירה?

מחיר של כ-730 דולר לכרטיס אינו מחיר קבוע, והוא רלבנטי לרכישה עד 3.11.18, ליציאות עד 28.11.18.
לאחר מכן, במהלך דצמבר, אל על תציע טיסה לבנגקוק במחיר שמתחיל בכ-840 דולר, לרכישה ויציאות עד ל-31.12.18.

לשם ההשוואה, בדקנו כרטיסי טיסה לבנגקוק בתאריכים 12-26 בדצמבר. לפי הבדיקה, המחיר של אל על ביחס לטיסה ישירה הוא מחיר תחרותי ועומד על 834 דולר.

בארקיע המחיר כמעט זהה – 841 דולר – בתאריכים כמעט זהים (11-26 בדצמבר).

בחברת רויאל ג'ורדניאן שמציעה טיסה לא ישירה, המחיר הוא 710 דולר לטיסה הלוך-חזור לבנגקוק, ובחברת איירופלוט – 718 דולר (כולל עצירה במוסקבה).

עוד במסגרת המענה לתחרות, אל על תציע מחיר זמני של כ-950 דולר עבור טיסה לאי קוסמוי (יעד המשך) ליציאות בין התאריכים: 19.10.18-31.12.18. טיסות ההמשך לקוסמוי ולשאר יעדי ההמשך מתבצעות באמצעות שיתופי הפעולה עם החברות תאי איירוויס (TG) ובנגקוק איירווייס (PG), כאשר המזוודות נשלחות ליעד הסופי והכרטיסים ניתנים ללקוחות בנתב"ג.


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות