עד יום ה' בדיזנגוף סנטר: מחשבים מחודשים במאות שקלים, ויש גם ערך מוסף

עד יום ה' בדיזנגוף סנטר: מחשבים מחודשים במאות שקלים, ויש גם ערך מוסף

מדובר במחשבים מחודשים שתוקנו או חודשו מרכיבים תקינים של מחשבים אחרים

בין כל ההוצאות לקראת תחילת שנת הלימודים, יש לעתים קרובות גם הוצאה על מחשב.

בעידן שבו הילדים כבר לא רק מגישים עבודות מודפסות אלא לומדים חלק ניכר מהתכנים בלמידה דיגיטלית, כמעט בכל בית דרוש יותר ממחשב אחד.

אז אם אתם צריכים להצטייד – כדאי להכיר את פרויקט המחשבים החברתיים שמובילה "אקומיוניטי – אקולוגיה לקהילה מוגנת", שמתארח עד מחר (25.8.17, יום חמישי) בדיזנגוף סנטר.

בדוכן של אקומיוניטי מוצעים למכירה מחשבים שתוקנו וחודשו על-ידי טכנאים בעלי צרכים מיוחדים, והמחירים מתחילים ב-450 למחשב נייח וב-700 למחשב נייד.

מדובר במחשבים שחודשו או הורכבו מחלקי מחשב תקינים, מהמותגים המובילים כמו HP, Dell, Lenovo.

לאחר מכן, כך מבטיחים בחברה, הם נבדקים היטב ונמכרים רק לאחר שנמצאו שמישים בדרגה הגבוהה ביותר.

כאמור, עובדי המעבדה, הם בעלי צרכים מיוחדים אשר הוכשרו לכך, והם מקבלים ליווי ופיקוח ממדריכים וטכנאים מקצועיים.

"אקומיוניטי" היא המעבדה הראשונה למחשבים חברתיים בישראל. ייסד אותה דני קוגן, אב לילד אוטיסט, שמבקש לעודד עשייה ושינוי עמדות משמעותי.

דיזנגוף סנטר מארח את הדוכן זו השנה שלישית ברציפות. הלקוחות שירכשו במקום במחשב יקבלו אחריות לשישה חודשים. בנוסף, יתבצעו משלוחים לכל חלקי הארץ בתוספת תשלום סמלית.

דיזנגוף סנטר יריד אקומיוניטי קרדיט הצילום יחצ פטור מתשלום

לדברי אלכסיס לם, מנהל המעבדות: "כשקונים מחשב חברתי, לא די שמקבלים מחשב מקצועי במחיר הוגן ובאחריות מלאה, אלא גם תורמים לאיכות הסביבה ושמירה על משאבי כדור הארץ. והעיקר הופכים שותפים להעצמת העובדים עם הצרכים המיוחדים, הזוכים למקום עבודה יציב, מכבד ובר קיימא, הפותח בפניהם הזדמנות ייחודית לשילוב בחברה בזכות תרומה אמיתית לקהילה".

באתר ecommunity אפשר למצוא כרגע מגוון מחשבים נייחים וניידים, ביניהם:

מחשב נייד מחודש של HP, דגם 6470B probook i5-3320M, עם מסך 14 אינץ' ומעבד אינטל core i5 ודיסק קשיח 320GB, במחיר של 1,500 שקל במקום 2,100.

מחשב iMac של אפל, 20 אינץ', ב-1,053 שקל במקום ב-1,400 שקל.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות