ערוץ דיסני ודיסני ג'וניור - עכשיו גם בסלקום TV

ערוץ דיסני ודיסני ג'וניור – עכשיו גם בסלקום TV

התחרות בין שירותי הטלוויזיה מתחממת – ועוברת כמובן דרך הצופים הצעירים 

סלקום TV לא נחה על זרי הדפנה, במיוחד לאור התחרות המתחממת בזירת הטלוויזיה.

הבוקר הודיעה בחרה על הרחבת החבילה – והפעם באגף הילדים: מהיום ישודרו בסלקום TV גם ערוץ דיסני וערוץ דיסני ג'וניור.

כיום כולל השירות של סלקום TV חבילה של 55 ערוצים, ביניהם קבוצת ערוצי 5, ערוץ הספורט ONE HD, ערוץ GINX HD, חבילת הערוצים בשפה הרוסית, ערוצי הברודקאסט (2,10 וכו') וערוצים נוספים ללא תשלום נוסף: CNN HD, ויוה, ויוה פלוס, נשיונל ג'יאוגרפיק ועוד.

מאז שהושקה החבילה של סלקום עם מחיר פורץ דרך של כ-100 שקל בחודש, הופיעו מתחרות זולות יותר – ביניהן פרטנר TV ו-SMART של טריפל סי, שירות משותף להוט ורמי לוי ועוד.

לכן, בסלקום, שדיווחה רק לאחרונה על גיוס של 150 אלף לקוחות, חייבים להמשיך ולהריחב את החבילה – וכן לשמור על מחיר נמוך ולא להעלות אותו.

בנוסף, ברור לחברה שעליה לפנות להורים לילדים קטנים, אשר מחליטים לעתים קרובות על השירות שבהם הם בוחרים בהתאם לתכנים המוצעים לילדים.

זאת, לאחר שלפני מספר חודשים השיקה במהלך גדול את תכני HBO, כולל משחקי הכס ותכנים נוספים שפנו לאוכלוסיה הבוגרת.

ערוץ דיסני ג'וניור, המתמקד בילדים בגילאי 3-6, ישדר עונות חדשות של סדרות מובילות כמו "הנסיכה סופיה הראשונה", "מיקי ומכוניות המירוץ", "אלנה מאוולור", "דוק רופאת צעצועים", "כח פי ג'יי" ו"משמר האריות".

ערוץ דיסני המיועד לילדים ונוער בגילאי 7-13, ישדר סדרות מדוברות כ"גרוויטי פולס ", "פלונטר: הסדרה", הטלנובלה המצליחה "סוי לונה" וסדרת הסרטים הפופולריים של דיסני: "היורשים".

בהתאם תורחב גם ספריית ה-VOD עם פרקים של סדרות דיסני אשר יתווספו לפרקי דיסני הקיימים בשירות ולמבחר הסרטים דיסני ודיסני-פיקסאר, כגון מואנה, ספר הג'ונגל, מוצאים את דורי, לשבור את הקרח, מפלצות בע"מ ועוד. 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות