זו השיטה הנוחה ביותר לקבל הנחות קבועות בלי לחכות למבצעים

זו השיטה הנוחה ביותר לקבל הנחות קבועות בלי לחכות למבצעים

כרטיסי הנחות נטענים, כמו הארנק החכם של הוט, הפכו לדיירי קבע בארנק – ולא במקרה. הם מקנים עשרות אחוזי הנחה בעשרות רשתות

אחרי שהארנק שלנו התמלא בכרטיסי אשראי, מגיע תורם של הכרטיסים הנטענים. למעשה, כמעט כל מועדון צרכנות מציע היום – בנוסף לכרטיס אשראי של המועדון – גם כרטיס הנחות נטען, שטעינתו בסכום מסוים מקנה הנחה בשורה ארוכה של רשתות.

בולט בזירה הזאת הכרטיס הנטען של מועדון הוט – הארנק החכם – שהושק לפני כחודשיים.

עמיתי מועדון הצרכנות הוט יכולים להצטייד ב"ארנק החכם", המעניק להם 15% הנחה באופן קבוע במגוון רחב של רשתות (פוקס, גולף, מנגו, סטימצקי, המשביר לצרכן, קפה קפה, ורדינון, כיתן, מגה ספורט, 4שף, סולוג, טופ-שופ ועוד).

היתרון לצרכנים ברור – הנחה קבועה ברשתות בפריסה ארצית. היתרון לרשתות ברור גם הוא – מן הסתם, צרכנים יעדיפו לקנות ברשת שבה הם מקבלים הנחה.

בהוט הצליחו גם להתגבר על החיסרון שבדרך כלל מאפיין כרטיסים נטענים – החיסרון שבהיעדר ספונטניות. בדרך כלל יש לטעון את הכרטיס מבעוד מועד, ועלול לקרות מצב שקיימת בכרטיס יתרה נמוכה מדי, שלא מספיקה כדי לבצע קנייה ספונטנית, או לחילופין, נותרת בכרטיס יתרה ששוכחים לנצל.

לכן, יש חשיבות גדולה לא רק לגובה ההנחה, אלא לא פחות מזה, לנוחות ולזמינות. בסופו של דבר, כדי לנצל את הכרטיס הוא צריך להיות טעון – וצרכנים שמגיעים לחנות כלשהי בספונטניות ורוצים לקבל את ההנחה, עלולים לאבד אותה אם הם לא הפעילו את הכרטיס מבעוד מועד או אם לא טענו אותו.

ב"ארנק חכם", עמיתי מועדון הוט לא נדרשים לטעון את הכרטיס מראש משום שהטעינה מתבצעת בחנות, באמצעות האפליקציה, כשמגיעים לקופה (להורדת האפליקציה: http://bit.ly/1UQijmF).

כך לא נוצר מצב שבו חסר כסף בכרטיס, שהוא לא טעון או שנותרה בו יתרה לא ממומשת. גם לא צריך לנחש מראש באיזה סכום לטעון את הכרטיס. אפשר לטעון אותו בסכום הרכישה המדויק, ואם קיימת בכל זאת יתרת זכות, היא נלקחת בחשבון ומופחתת מהסכום הדרוש לתשלום. את החנויות ניתן לאתר באמצעות האפליקציה מבוססת המיקום של המועדון.

הארנק החכם הושק לפני מספר חודשים, ובמועדון מספרים על מספר גבוה של מימוש הטבות בקרב 250 אלף העמיתים. ניתן להטעין בו בכל טעינה עד 1,500 שקל, ומקסימום של 12,000 שקל בחודש. הכרטיס יכול להכיל בכל נקודת זמן עד 1,500 שקל.

מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות