איפה תוכלו להשיג כרטיס למופע חנוכה ב-40 שקל בלבד?

איפה תוכלו להשיג כרטיס למופע חנוכה ב-40 שקל בלבד?

כשכרטיס לפסטיגל עולה 172 שקל – אסור לשלם עליו מחיר מלא. לכל מופעי חנוכה – ויש לפחות עשרה כאלה השנה – אפשר להשיג הנחות. קבלו כמה דוגמאות

למדריך ההנחות של מופעי חנוכה 2019 – לחצו כאן

אם אתם חברים במועדון הצרכנות "שלך" – תהנו כנראה מהמחירים הנמוכים ביותר למופעי חנוכה. בכלל, אם אתם חברים במועדון צרכנות כלשהו – זה הזמן לנצל אותו (במידה שיש לכם ילדים או נכדים שמעוניינים לצפות במופע). זאת, משום שמחירו המלא של הכרטיס גבוה לפעמים פי 5 ממחירו המוזל.

היקר ביותר הוא הפסטיגל. מחיר מלא לכרטיס עומד על 172 שקל, אלא שאין שום סיבה לשלם את המחיר הגבוה הזה, ולא רק ללקוחות לאומי קארד – שיכולים לרכוש זוג כרטיסים במחיר נמוך יותר, אלא כמעט לכל צרכן.

ועדי עובדים מציעים כרטיסים מוזלים, וכך גם מועדוני צרכנות ורשתות שיווק כמו שופרסל וחצי חינם. חברות האשראי מציעות כרטיסים ב-1+1 לשורת מופעים, אלא שכפי שפרסמתי כאן לאחרונה – המחיר שהן מציגות כמחיר מלא יותר גבוה מהמחיר האמיתי. לכן, ההנחות דרך ועדי עובדים ורשתות השיווק לפעמים משתלמות יותר מאשר מבצעי ה-1+1. כך למשל, דרך שופרסל עולה כרטיס לפסטיגל 79 שקל.

דפנה הראל כפיר בפינת הצרכנות היומית בערוץ 1

עוד חשוב לזכור כאשר מזמינים דרך חברות האשראי שיש שורת הגבלות: בלאומי קארד, למשל, הכרטיסים ממתינים בקופות, ומומלץ להגיע עם אישור הזמנה שנשלח במייל; ניתן להזמין עד 2 הטבות של 1+1 עבור הטבה זו באותו החודש; יש לממש את שני הכרטיסים באותו מועד; ועל מנת לממש את ההטבה שנרכשה יש להגיע לקופת בית העסק עם אחד מכרטיסי האשראי הפעילים של לאומי קארד ולציין כי ההטבה נרכשה באתר ההטבות של לאומי קארד.

מופעי חנוכה 2 copy

לא חייבים פסטיגל

ככלל, מחירו של כרטיס לפסטיגל גבוה יחסית לשאר המופעים. יש מופעים, כמו היפה והחיה (שבו מככבים אניה בוקשטיין ועוז זהבי), שמחירם כ-110 שקל בלי שום מבצע. מופעים רבים אחרים עולים 130 שקל לכרטיס. המופע הזול ביותר – ללא מבצעים והנחות – הוא זה שמפיק זו השנה השלישית ברציפות רמי לוי, ושמו גיבורי האור. מחיר הכרטיס הוא 20 שקל בלבד. שאר המופעים נמכרים ברובם במחיר מלא שנע בין 80 ל-130 שקל.

נראה שהמחירים הגבוהים של מופעי חנוכה הם כמעט מחירים פיקטיביים – שהרי רוב רובם של הכרטיסים נמכרים במחיר מוזל. ועדי עובדים ונציגיהם של מועדוני צרכנות מנהלים מו"מ עם המפיקים ומשיגים את הכרטיסים בעשרות אחוזי הנחה. לעתים קרובות, הם מסבסדים בעצמם כל כרטיס בעוד כמה עשרות שקלים.

השנה מגוון המופעים גדול ומגוון – כאשר כל מופע מתהדר בכמה כוכבי ילדים. רוב ההורים בוחרים את המופע רק לפי השחקנים והשם, אך לא טורחים להתעמק בתוכן המופע. רבים גם קונים באופן אוטומטי כרטיס לפסטיגל, מבלי בכלל להתעניין אילו עוד מופעים עומדים על הפרק.

אלו שיתעמקו קצת יותר יגלו שהשנה היא שנת האגדות – גם סינדרלה, גם שלגיה, גם בת הים הקטנה, גם היפה והחיה וגם היפהפיה הנרדמת – כולן יעלו על הבמה. בנוסף כולל המגוון מופע קרקס, מופע בלט וסטנדאפ של שחר חסון.

כך או כך, המשמעות היא שהספונטניים שבינינו, אלה שיקומו בבוקר וייסעו לאולם מבלי להתארגן מבעוד מועד על הכרטיס המוזל, יפסידו מאות שקלים. מי שישלם מחיר מלא הם גם האנשים המוחלשים, שאינם חברים בשום ארגון עובדים או מועדון צרכנות.

מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות