תהליך ניקוי רעלים והשפעותיו על גוף האדם - פואנטה

תהליך ניקוי רעלים והשפעותיו על גוף האדם

ניקוי רעלים אפשרי בכל מיני צורות, אבל המטרה היא אחת – להשיל מגופנו שכבות של רעלנים שנצברים בו. מה עוד חשוב לדעת?

ניקוי רעלים

(תוכן מקודם)

הסביבה שבה אנו חיים מוקפת ברעלנים שנמצאים באוויר ובמזון שאנו צורכים באופן בלתי פוסק. כתוצאה מכך, המערכות הפנימיות שלנו מזרימות סוגים שונים של רעלים לכל חלקי הגוף ובמשך שנים על גבי שנים אנו ממשיכים להזיק לבריאותנו.
לא ניתן להתחמק מכמות הרעלים שנמצאים בסביבתנו, גם אם נחליט שאנו עוברים לחיות אורח חיים מאוד בריא שכולל אוכל אורגני, מים צלולים מהאלפים ומגורים על הר גבוה, עדיין נספוג רעלים שמיוצרים על ידי בני אדם אחרים. עם זאת, אם נבצע ניקוי רעלים אחת לכמה שנים במגוון הדרכים האפשריות, נוכל לאזן את הגוף ולשפר את המערכת החיסונית.ניקוי רעלים – השיטות השונות

כאמור ישנן מגוון שיטות שונות לבצע את התהליך שיגרום לגופנו להשיל את שכבות הרעלנים שצברנו במשך תקופה. הכבד הינו האיבר אשר אחראי על פירוק החומרים שנכנסים לגופנו וכאשר הוא לא מתפקד כראוי אנו משבשים את האיזון הכימי בגוף ובעקבות זאת אנו עלולים לפתח מחלות.

ישנן מספר שיטות לבצע ניקוי:

  1. ניקוי על ידי חוקן – אחת מהשיטות הפופולאריות כיום הינה לבצע קולון הידרותרפיה, כלומר חוקן מים שתפקידו לבצע שטיפה של המעי הגס. השטיפה תגרום לסילוק רעלנים ופסולת שהצטברה, תרענן את המעי הגס ובעצם תגרום לאתחול מחדש של האיבר בכדי שיתפקד בצורה טובה יותר.
  2. ניקוי על ידי מיצים – שיטה נוספת אשר דורשת יותר סבלנות וכוח רצון הינה לשתות מיצים מועשרים בוויטמינים, מינרלים ומגוון ערכים תזונתיים במשך תקופה של 14 יום. פעולה זאת תגרום לניקוי הכבד והקיבה וצריכתם של סיביים תזונתיים יגרמו למערכת העיכול לתפקד ביעילות רבה.
  3. דיאטה ארוכת טווח – הפתרון האיכותי אך עם זאת הקשה ביותר הינו לצרוך מזון ושתיה נטולי רעלנים ולהפוך זאת לשגרת חיינו. שינוי תזונתי אמיתי וטכניקות בישול יספקו לכם את כל מה שהגוף צריך בכדי להפעיל את המערכות השונות בצורה חלקה. בנוסף, חשוב להימנע מצריכה של סוכרים מלאכותיים, אוכל מעובד, יש להקפיד על שטיפת הירקות באופן אחראי ולהימנע מאלכוהול וסיגריות.

השפעות התהליך על גופנו

לאחר שתסיימו תהליך כזה או אחר של ניקוי רעלים, מיד תוכלו להרגיש את ההבדל. תחילה תוכלו לראות את השינוי של עור הגוף ועור הפנים שמשיל בעיות יובש, אקנה, שומניות יתרה ועוד. מעבר לכך תוכלו להרגיש גם מבחינה פיזית שונה לחלוטין. תחושת השובע שלכם תהיה גבוהה יותר, העייפות תיעלם, שעות השינה יהיו איכותיות ביותר ובכלליות תרגישו בשיפור תפקודי במרבית האספקטים של חיינו.

עם כל היתרונות הללו, חשוב לציין שלא מומלץ לבצע ניקוי רעלים יותר מפעמיים בשנה. אנשים שרגילים לשתות קפאין מסוגלים להרגיש עייפות בימים הראשונים אך לאחר 5 ימים הגוף יאזן את עצמו. בדקו היטב את החברה עמה החלטתם לעבוד, בדקו שהיא בעלת הרבה ניסיון וקראו ביקורות טובות.נגישות