קרטונים למשלוחים עבור עסקים - מה חשוב לדעת? - פואנטה

קרטונים למשלוחים עבור עסקים – מה חשוב לדעת?

בעידן שבו משלוחים הם מרכיב חיוני להצלחה של כל עסק כמעט, חשוב יותר להקפיד על אריזות שיעשו את ההבדל בין משלוח שיתקלקל או יישבר, לבין משלוח שיגיע בשלמותו

(תוכן מקודם)

העסק שלך מתקתק כמו שעון. הוא לא עוצר לרגע ומספק את המוצר במהירות ובדייקנות לכל לקוח ועומד בקצב ההזמנות בקלות רבה.

אחת הסיבות להתנהלות מאורגנת של עסק היא השיטה שבה הוא עובד, קבלת ההזמנות, הטיפול במוצר והאריזה שלו.

כאשר אנו מספקים מוצר כל שהוא שמגיע בצורת משלוח נרצה בוודאי שהכול יתנהל בצורה יעילה ללא עיכובים או תקלות בביצוע.

כל מה שצריך לדעת על משלוחים

הפרמטר החשוב ביותר בתחום המשלוחים הוא שלמותו של המוצר, כך שיגיע אל יעדו בשלום וללא כל פגיעה או נזק:  • כמובן שרק אריזה נכונה ומותאמת תשמור על המוצר. לדוגמה, במקרה של אריזות קרטון למזון מהיר, נרצה שהמזון יגיע שלם וגם חם או קר בהתאם. אף אחד לא רוצה לקבל פיצה מפורקת או פושרת רק בגלל צורת האחסון שלה.
  • המחיר גם הוא חשוב מאוד ולא תמיד זה ישתלם לשלוח את המוצר או המסמכים. חשוב שהמשלוח לא ייעלה יותר מאשר המוצר עצמו כך שכל העסק ישתלם לנו מבחינה כלכלית.
  • גם המחיר ללקוח הינו בעל חשיבות רבה ועל כן רצוי לברר מהי שיטת המשלוח הטובה ביותר.
  • ישנם מוצרים אשר זקוקים לחומרי אריזה מיוחדים. אמנם לא תמיד צריך להשתמש בחומרים אלו אך כדאי לבחון את המצב ולהתייעץ עם אנשים שמבינים בנושא זה.

על אילו קרטונים מדובר?

ככל שמדובר על משלוחים, ניתן לשנע אותם בשיטות שונות.

מוצרים עדינים, מוצרי מזון או מסמכים חשובים עדיף לשלח באמצעות קרטונים למשלוחים שמותאמים בדיוק למטרה זו.

מדובר על עולם שלם ומגוון שאפשר להגיע בו לרמת דיוק גבוהה מאוד. כיום ניתן להשיג קרטונים לכל מטרה שהיא, אך רצוי לפנות לחברה שעוסקת בכך. חשוב לדאוג שהקרטונים בהם משתמש בית העסק יהיו מתאימים, חזקים וכמובן איכותיים כך שכאשר המשלוח יגיע ליעדו הוא יהיה שלם.

איך נבחר את הקרטון המתאים ביותר? ישנם כמה גורמים שידריכו אתנו בבחירה נכונה כך שהמוצר ישתלב בו באופן היעיל ביותר.

ראשית, חשוב לבחון את משקלו של הקרטון. אם אנו משלחים חפץ כבד אז יהיה עלינו להשיג קרטון עבה יחסית וחזק. כדאי בנוסף לציין על גבי האריזה שמדובר על חפץ כבד ולהזהיר מנפילה.

גודל המשלוח גם הוא חשוב וישנם מצבים רבים בהם המשלוח הוא גדול אך קל משקל. קרטון רגיל יעשה את העבודה במקרה זה וישמור על המוצר.

לאן אתם שולחים?

לכל עסק שעוסק במשלוחים עשויים להיות לקוחות מקומיים באותה העיר, אך גם לקוחות שמזמינים מעבר לים. עובדה זו מביאה אותנו למסקנה שנחוצה לנו אריזה טובה יותר ואף עמידה יותר שתחזיק מעמד במסע הארוך.

קיימים סוגי משלוחים שונים (אווירי, ימי), וכל משלוח כזה מביא עמו סיכונים שונים למוצר שלנו. על כן, מוטב לפנות לחברה מקצועית שתספק לכם את כל הידע הדרוש בנושא.

גם השם שלכם יכול להופיע על האריזה ורצוי שכך יהיה.

אריזות ממותגות אשר מכילות את שם העסק, סוג המוצר ופרטים נוספים יכולות להעלות את הערך של המשלוח וגם לייצר פרסומת נוספת לעסק שלכם.

מומלץ לוודא שההדפסה איכותית ועמידה לזמן רב.

הכתבה באדיבות פרי חשיבה – אריזות קרטון http://www.kartonim.co.il/מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות